Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezek a diszkós "david Guettás"...

Ezek a diszkós "david Guettás" fiatalok normálisabbak mint a rockerek/metálsosok?

Figyelt kérdés

Először kérlek olvasd el amit írok, és utána válaszolj! Köszi! :)

Szóval azért kérdem, mert a rockerekről/Metálosokról az járja, hogy "elmebetegek" és mindent megtesznek, ami gusztustalan, és az emberek utálják őket! Ami tudom, hogy nem így van! DE! Van/volt 1 rétegük, ami ilyen hardcoreban nyomta!

Leírok 1-2 sztorit! A volt osztálytársam nagy Metallica, Ozzy rajongó volt, de minden hallgatott, Mötley Cruet, meg Slipknotot, Slayert. És azt mesélte, durva ez az életvitel: Ozzy osbourne felnyalta valakinek a vizeletét, és keményen drogozott, ivott! Meg még mesélt pár zenészről aki ilyeneket művelt!

Az egyik ismerősöm csaj, volt Nova rockon, ausztriában zenei koncert fesztivál, és azt mondta, ott sokan egymás hányásában feküdtek, meg behánytak egymás sátrába!

És volt 1 hely ahová mentek az emberek vizelni, és szó szerint több méteres vizelet tó volt ott, már a föld nem tudta elnyelni!

És a baráti köre is rocker/metálos volt, és koncert után 1x felgyújtottak egy kukát, meg belevizeltek 1 kocsiba miután betörtén az ablakát!


Szóval durva sztorik! Azt mondják a rockerek/metálások tettek érte, hogy sokan egyből le szólják őket, mert ilyen hírnevük van!


A kérdésem, ezek akik ma nyomatják ezt a diszkó, David Guetta, meg tuc-tuc zenét, azok normálisabb közösség?

Nem ismerek egyet sem, aki ilyen körökbe mozog, de róluk még nem hallottam ilyet!

Jó, drogozás megy a diszkóban egyértelmű, ezt tudom, aki drogozik, az bárhol drogozik, de a lényeg, hogy Ők nem fekszenek bele egymás hányásába? És nem vizelnek tócsát a diszkó/fesztivál helyszín köré?


Köszi a választ!

És tényleg nem akarok senkit megsérteni! Tudom, hogy vannak jó emberek a rock/metálosok körében is! Mint a volt osztálytársam! :D



2014. jan. 2. 16:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem akikre te gondolsz "diszkós "david Guettás" fiatalok " is feloszthatók több alcsoportra. De amúgy nem hiszem hogy ezek ilyen igénytelenek. Már csak azért sem mert van köztük biztos jó pár újgazdag ficsúr. Armani meg D&G ruhák, a discoba szigorúan csak a drága whiskyt isszák. Jó lehet néha felrántanak egy csíkot, aztán "poénból" végig kötekedik a diszkót, de nem hiszem hogy a saját hányásukba fetrengenének.
2014. jan. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

Azért én nem hinnék el mindent annak a csajnak.En idén megyek Nova Rockra,volt már pár ismerősom,és ők teljesen mást meséltek.

Lehet,h van pár ilyen énekes illetve banda,amilyenekről beszélsz,de a rockereket nem az érdekli,h h néz ki az az előadó,milyen ruhát visel stb.Minket a zenejuk érdekel.És ebből a szempontból szerintem sokkal jobbak vagyunk,mint a "diszkósok".Amit te leirtal a rockerekrol/metalosokrol az mind általánositas,feluletesseg.Ha megnezel csak itt a gykn más véleményeket a rockerekről és metalosokrol,egy csomoan mondják h jó fejek,kedvesek,könnyen baratkoznak(és ezt nem rockerek mondják).Ne az alapján itelj meg minket,h milyen az a csaj illetve h h viselkedik,mert az ilyen nem normális.

Lehet h Ozzy drogozott meg minden,de nézd meg,h mit vitt véghez,és majd akkor kritizald,ha te is elerted azt,amit ő.

A diszkosok nagy része(az en tapasztalataim szerint legalábbis)lenez minket,leszolja a zenenket,és elítél minket annak alapján,hmit hallgatunk.Ennek ellenére a legjobb barátnőim is diszkósak,mivel nem volt akkorra szerencsém,h akár egy rocker is legyen az osztályunkaban.Viszont velük nagyon jól elvagyok,ők elfogadnak,tudják h valójában milyen vagyok,mert megismertek.Hajlandóak voltak közelíteni,az eloiteletekkel nem törődve,és én ezért tisztelem őket.De sajnos más diszkós,akit ismerek,nem éppen ilyenek.De nem érdekel,nekem elég ennyi barát.

Remélem segítettem:)

12/rocker lány

2014. jan. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Ja,és meg szeretném kérdezni h hány éves vagy?Azt gondolom h fiú.
2014. jan. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is rocker vagyok,egyszer elmentem diszkóba (kicsit körülnézni,mert-hogy mindig szidják a rockereket) és ott is volt ilyen.

Mármint volt aki a földön feküdt a saját hányásába,a drogozás is ment mint az állat.

Volt aki olyan részeg volt ,hogy besz*rt.

Ott megfogadtam,hogy soha többé még csak a közelébe sem megyek az ilyen helyeknek.

2014. jan. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"Mármint volt aki a földön feküdt a saját hányásába,"


Én még nem láttam ilyeneket konkrétan, de általában normálisabb diszkókban akin látják hogy tajtrészeg azt eleve be sem engedik, vagy ha a szórakozó helyen került olyan állapotba, akkor a kigyúrt fekete ruhás emberek rövid úton távozásra szólítják fel...

2014. jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Nayal ***** válasza:
66%
A discosok felszíes buta emberek. Beleraknak valamit a lány italába azt viszik dugni. Átmegy rajta a haveri kör. A discokban. nem fekszenek az emberek a saját hányásukban csak a discon kívül. Ozzy nem nyalt soha vizeletet te paréj. Amúgy a lány haverjai nyilván idióták. Vannak ilyenek rocker körökben is de őket kinézik. Egy rockernek kapcsolat kell nem egyéjszakás kaland. Egy rocker beszélget a lánnyal, megismeri, és nem a kocsijával hódítja meg mint egyesek. Nem minden rocker igénytelen sőt! A többségük nem az. A drága ruhákról annyit, hogy menj fel Darkshopra és nézegess. Én am kocsmába szoktam járni koncertre. Első nap összebarátkoztam pár emberrel úgy, hogy beléjük kapaszkodtam headbang közben. Bemutatkoztak azt kész. Attól, hogy leülünk a járdára mert nincs pad, és várunk valakit még nem vagyunk igénytelenek.
2014. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Herczeg Levente ***** válasza:
100%

Akiket ő mesélhetett kis pózerek lehettek,vagy punkok :D

Akik egymás hányásába,és vizeletébe feküdnek,azokat az igazi rockerek kiközösítik őket,mert nem valók hozzánk! Ezek még állatok,és nem nőttek fel agyilag egy értelmesebb társasághoz,sem agyilag,sem lelkileg! Attól hogy jaja rocker vagyok,akkor gó koncert és úgy bebaszunk,hogy 2 napig állni nem tudok,azok divatrockerek! Nem az a lényeg a rockerségben koncerten babaszol,vagy egymásra hánysz,hugyozol! Mi akik tudják hogy mi is a mögöttes tartalom,összetartunk,barátságosak vagyunk,azzal is aki nem a mi csoportunkhoz tartozik! De szerintem a mese nem is kicsit túlzott. Én nem 1-2 fesztiválon,koncerten voltam,de eddig 1x láttam hasonlót,de ott is az volt 4 hülyegyerek berúgott,és kimentek hányni a házak mögé...

Őket utána szépen el is vitték külön a biztonságiak,és nem is láttam őket a következő 2 napban!

2014. jan. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Zenon ***** válasza:
100%

Hm, minden fesztiválon vannak szétcsúszók. Egyszer valamelyik hazai Papa roach koncerten, a közönség tér közepére tojt valamelyik állat. :D El is nevezték kaka roach-nak. De a diszkóban mindenki normális, nincsenek drogos tizenévesek, akik erősködnek, meg üveget csapnak a földhöz? Nem a rétegtől függ, minden fesztiválon van ilyen.

Ne bántsd a rockert!

2014. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne ítélj meg semmilyen csoportot pár ember elmondása szerint. Kikérem magamnak , hogy elmebeteg lennék!Eegyébként tényleg vannak hülyék mindenhol, de ne azok alapján ítélj egy egész közösséget...
2014. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amúgy legutóbb mintha olyan cikket láttam volna , amiben arról írnak , hogy Kesha v ki? issza a saját vizeletét.. szóval???
2014. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!