Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti milyen gyakran jártok...

Ti milyen gyakran jártok szórakozni? Illetve ilyenkor hova és kikkel mentek, mit csináltok?

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyobb baráti társasággal (fiúk lányok vegyesen) havonta, kéthavonta összeülünk egy étteremben egy beszélgetős vacsorára. Közeli barátokkal általában 3-4 havonta egy berúgós egész estére. De általában 2-3 hetente találkozom a közeli barátaimmal, egy kajálásra, egy sör vagy üdítő mellett egy kis szórakozásra, billiárd, darts, esetleg egy kis playstationozás. Bár nem rendszeres, mert ki ahogy ráér, kinek milyen kedve van, ki mennyire fáradt a munkától, kinek van éppen barátnőjével eltöltendő estéje.

Te kérdező, milyen gyakran jársz szórakozni és hova mentek ilyenkor?

2014. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos társaság híján nem járok szórakozni, de jövőre (vagyis idén szeptemberben) megyek egyetemre, remélem ott találok magamnak való társaságot:/


Csak érdekelt, hogy egy normális fiatal kb. mennyit jár szórakozni, mi az átlag:D

Mondjuk ezt azért nem fogom itt megtudni, csak úgy mégis..:)

2014. jan. 5. 19:31
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem a legtöbb minden hétvégén megy valahova, én mondjuk ritkábban :D

ha éppen nincs valami buli, fesztivál, házibuli akkor csak beülünk valahova inni és beszélgetni

elpocsékoltnak érzem a hétköznapi robotolást a suliban ha hétvégén nem ereszthetem ki a gőzt :D

2014. jan. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!