Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezekbe a műsorokba éjjel...

Ezekbe a műsorokba éjjel nappal való világ, csak agyhalott idiótákat tesznek? Oda intelligens ember nem jut?

Figyelt kérdés

Meg néztem 1 részt a való világból, és a fejem megfájdult!

Abból az éjjel nappal hulyesegbol 20 percnél többet nem voltam képes nézni!

Ezekbe műsorokba, miért ilyen idióta idegesítő, bicskanyitogato parasztokat válogatnak?

Erre van igény? Az idiótáknak áll világ?

Intelligens, okos ember egy nem volt benne!



2014. jan. 15. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Intelligens és okos ember nem megy ilyen helyre.
2014. jan. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Agyhalott idióták gyülekezete ez, így igaz!
2014. jan. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Agyhalott tv adók agyhalott embereknek, ez ilyen.
2014. jan. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos erre van igény.

Az intelligens ember viszont jókat röhög az ilyen fogyatékosokon.

2014. jan. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos erre van igény! Gondolj csak bele, hogy ennek a kereskedelmi csatornának mi a jó? Magas nézettség, a szavazásokon minél többen szavazzanak, és ezt azzal tudják elérni, hogy "agyhalott idiótáka" válogatnak ki, akik mindent bevállalnak.
2014. jan. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2014. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De amúgy szerintem az Éjjel-nappal Bp az bevallottan forgatókönyv szerint megy.
2014. jan. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Na most gondolj bele, ha egy ilyen műsorban az összes lakó normális lenne és mondjuk 2 sakkozna, 2 olvasna, 1 főzne, 1 takarítana, 2 meg kultúráltan beszélgetne, akkor ki a franc nézné? Így meg sok agyhalottat bevonz a műsor.
2014. jan. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 bumbi02 ***** válasza:
100%
Igen, direkt ilyeneket tesznek.. ANno én a Legyen ön is Milliomosba jelentkeztem, ahol a próbajátékon is már azt szűrték, hogy ki az aki szerepel a kameráknak, nem azt, hogy mennyire vagy esélyes a játékra (ez már a Friderikusz féle Legyen ön is Milliomos volt, azért aki nézte még a Vágóval, az tudja, hogy az mennyivel értelmesbb műsor volt AKKORIBAN). És hamár a Milliomosnál ezt nézik,akkor egy VV-nél kizárt h ne ez alapján válogassanak..
2014. jan. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Erről a múltkor olvastam valahol egy jó cikket.


Lényege az volt, hogyha ma Magyarországon szakállas filozófusok elmélkedése lenne a non-plusz ultra, akkor szakállas filozófusok ülnének a villában vagy miben.


Szóval a kereskedelmi tv semmi mást nem tesz, csak kiszolgálja a nézők igényeit. Inkább az a kérdés, miért pont erre van igény...

2014. jan. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!