Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehetne idegen embereknek...

Hogy lehetne idegen embereknek mosolyt csalni az arcára?

Figyelt kérdés

Utcán, boltban, akárhol.

Olyan jó lenne boldoggá tenni az embereket, ha csak egy percre is! :)


2014. febr. 5. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Megcsuszol egy jegfolton es dobsz egy hatalmas hatast. A reakcio nem marad el.
2014. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Bebadzsítasz, majd rávigyorogsz..


Ha nincs szerencséd kapsz egy állast,

de nyugi azon mindenki röhögni fog körülötted!!

2014. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerubben egy mosollyal. Nalam mindig bevalik. Eddig meg csak nagyon szomoru befasult emberek voltak kepesek ellenallni a mosolyomnak. Kiprobaltam mar oregen, fiatalon, meg a rendorre is atmosolyogtam a lampanal es meg a rendor neni is vissza mosolygott.


Probald ki:)

2014. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Az 1. válaszon nagyon nevettem :DDDD


Mondjuk mosolyogsz rájuk...és akkor ők is visszamosolyognak :) Vagy elindulsz 10 szál virággal,és nőknek elosztogatod :)

2014. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Rámosolyogsz :)
2014. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. :) És fogsoros mosolyt villantsak, vagy attól megijednének az emberek? :D
2014. febr. 5. 20:23
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

nem, csak kedves mosoly legyen

ha kivillan a fogad, akkor azt hiszik, hogy valamiért kineveted őket

2014. febr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
én a multkor a boltban egy nagy szív alakú párnát tettem a mellkasomra mintha a mellem lenne... haveromat akartam igazából "meglepni" vele, de a szomszéd sorból éktelen nevetés tört elő :D szegény nő eléggé kiakadt... szóval sikerült az öröm.. hozzáteszem, ez nem magyarországon történt... nyugatabbra kissé nyitottabbak eleve az emberek, nem erőltet mindenki magára legyőzhetetlen mogorva pofát :|
2014. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
2014. febr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Van egy szép idézet ami nekem nagyon tetszik:

Mindig mosolyogj, még akkor is, ha szomorú vagy, hiszen sohasem tudhatod, ki szeret bele a mosolyodba. /Gabriel García Márquez

Én elég sokat mosolygok de sajna embertől függ milyen reakciót vált ki az ha rámosolyognak valakire. Mosolyog sokat te ettől nem leszel rosszabb ember, sőt én tuti biztosan örülnék neki ha rám mosolyogna valaki. :)

2014. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!