Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Bárhová kerülök, rövid idő...

Bárhová kerülök, rövid idő alatt kikerülök a társasági szituációkból. Mi lehet velem a probléma?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm úgy fogalmazta meg,hogy nekem egy nagy "turbóra" lenne szükségem.Én is úgy tapasztalom,hogy valamiért le vagyok lassulva a társas interakciókban,nagyon hamar kikerülök pl egy társalgási körből.Vajon szellemi fogyatékos vagyok?
2014. febr. 15. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ezt mi nem tudhatjuk.

De szerintem inkább csak visszahúzódó.

2014. febr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szellemi fogyatékosságot így megítélni nem tudom. Viszont a leírásod alapján túl visszafogott vagy, csendes. Esetleg szorongsz is? Ha szorongás nem áll fenn, (mert ez gátolna) akkor légy magabiztos és kezdeményezz társalgást bátran. Nyisd az emberek felé és ők is nyitni fognak feléd! :)
2021. máj. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!