Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem érzem magam jól...

Miért nem érzem magam jól társaságokban?

Figyelt kérdés

feszengek, ideges vagyok, esetlennek, és nem tudok gyorsan reagálni dolgokra olyankor, ill jól kommunikálni. 22 éves vagyok és kiskorom óta küzdök h legyek felszabadultabb emberek között de egyszerűen nem megy. Ma már inkább úgy vagyok vele h rákényszerítem magam társaságokhoz h legyen egy kis "társas életem"


Egyedül sokkal jobban érzem magam, de családom, és megmaradt barátaim elvárásainak próbálok azzal megfelelni h tartom velük a kapcsolatot. Félreértések elkerülése véget sokan azt mondják fura vagyok, de sokan tartanak jó fejnek ezért is keresik a társaságomat, és jó képűnek tartom magam :). Normális kapcsolatom még soha nem volt, nem is lesz ennyi idő után szerintem túlságosan megszoktam az egyedül létet, már elfogadtam ezt is. Csak az a baj egy ilyen társas élet után kisebb depresszióba esek. 1-2 nap egyedüllét után leszek jobban. Van aki hasonlóan van ezzel? Vagy vmi komoly baj van velem ami ellen tennem kéne, nem tudom.



2014. febr. 15. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
és még ki is írod
2014. febr. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért ne legyél olyan biztos abban, hogy egyedül fogsz megöregedni, az ilyen fiúkat, mint te zabálják a csajok egy bizonyos kor után, mikor már szeretnének férjhez menni.

Mert ez azt jelenti, hogy nemigen fognak más nők után járni, ha eleve inkább otthon ülő típusok, vagy csak kettesben szeretnek elmenni ide-oda a párjukkal.

Az ne zavarjon, hogy másoknak ebben a korban esetleg van csaja, ezek úgyse igen nevezhetők komolynak, csak amolyan dugó kapcsolatnak. Tehát ők sem tartanak előrébb, mint te.

Nem mindenki társasági lény, ezzel nincs is gond. Csak legyél szorgalmas, ambíciózus, udvarias a lányokkal, és te leszel a nők álma.

2014. febr. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, örülj, hogy tudsz értelmes dolgokra koncentrálni, és nem köti le az összes szabad energiádat a dughatnék vagy partizhatnék. Ha rendes, hozzád illő lánykákra szeretnél bukkanni, akkor javaslom a professzionális hobbikat, önkénteskedést, stb. Fejlődj, utazz, legyél jó a szakmádban, a többi majd jön magától.
2014. febr. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Szívj el egy bios cigit.
2014. febr. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez is egy ember típus,a megfelelést el kellene hagyni.


Mindig a köztes állapot van közel az ideálishoz.Valamennyire szocializált maradj,de emellett ne vesszen el benned az individuális rész.


Az az igazán sikeres aki mindkét állapotot saját hasznára/növekedésére tudja használni.


Az biztos hogy van ilyen,pihenned kell az intenzívebb társas lét után.

2014. febr. 16. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkitől a válaszokat! Önkénteskedés nagyon jó ötlet köszönöm.


Az elsőhöz: Én tartom magam annak, attól még nem biztos h az vagyok :D mások azt mondják átlagos kinézetű vagyok.

2014. febr. 16. 08:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Még egyszer valaki olyan kérdést írt ki, hogy õ se valami jó társaságban, ezért minden nap egyetem elõtt reggel sört iszik, hogy jobban érezze megát és hogy ettõl sokkal viccesebb, ennek köszönhetõen barátokat és barátnõket is szerzet.Igaz órákon nem tudod oda figyelni, de õ így is 5-os 4-es tanuló volt.
2014. febr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!