Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol találok olyan férfit,...

Hol találok olyan férfit, akinek a 80 kg körüli, arányosan formás, sportos nő jön be?

Figyelt kérdés
Ha valaki azt írná most, hogy nem a külső számít, köszönöm ezzel tisztában vagyok, a kérdésre való konkrét válaszok viszont nagyon érdekelnek.

2014. febr. 18. 07:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Nekem pont ilyen 80 kg körüli, arányosan formás, sportos nők jönnek be. Egyébként szeretném én eldönteni, hogy mennyire arányos, mennyire formás és mennyire jön be!
2014. febr. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekem bejönnek :)
2014. febr. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1-es: minthogy én is szeretem eldönteni többféle mércém szerint, hogy mi alapján jön be egy férfi, a válogatás joga 1-1, a rád mászás esélye pedig 1 a millióhoz :).

Köszi válaszod.

2014. febr. 18. 08:24
 4/14 Lienah válasza:
Konditerem?!?!?!?
2014. febr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4-es: ott éled a magánéleted?? Tartalmas lehet :))
2014. febr. 18. 09:19
 6/14 Lienah válasza:

Kedves kérdező, nem bántásból írtam, hanem a sportos, arányos miatt.

Mellesleg sose jártam konditeremben 164/100kg vagyok 28+5 hkm...

Miért kell így reagálni azért mert válaszoltam?????

2014. febr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kedves utóbbi válaszoló, ne vezesd bántás témára, legyél Férfi a talpadon :) és megkérlek szépen: ne legyél sértődékeny.
2014. febr. 18. 10:14
 8/14 A kérdező kommentje:

Azért mennyire különböző a hozzáállásunk neked és nekem ehhez a témához: ha nekem lenne egy szeretetre méltó formásabb párom, akkor hétvégenként egy-egy kicsit sétálnánk vagy a városban, vagy a természetben, nem pedig marsoltatnám "ledóógozni a hájat" konditerembe :)) Ugyanez lenne a szitu akkor is, ha csontkollekció lenne a párom - amely alkat azért a srácoknál sokkal gyakoribb és számomra nagyon csúnya, de legyintek rá, úgy tartanám (túlzások nélkül), hogy látszódjon rajta, hogy van mellette egy nő, nem pedig egy yoghurtokon élő nyeszleg, semmirekellő, üres agyú liba.

Ezen nagyon jót nevettem azért. Köszi válaszodat.

2014. febr. 18. 10:24
 9/14 anonim ***** válasza:
Itt
2014. febr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egy sportos nő 80 kg-osan vonzó, de ahhoz legalább 190 centis magasság kell, egyéb esetben vagy az izom, vagy a zsír túl sok.
2014. febr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!