Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Zárt körű bulik szép embereknek?

Zárt körű bulik szép embereknek?

Figyelt kérdés

Az unokatestvérem mesélte, hogy náluk Amerikában mostanság egyre inkább terjednek az ún. jock partyk, amiken kisportolt srácok ismerkednek egymással, és a buliról kizárják az összes többi "szubkategóriába" tartozó meleget (bears, öregek, nyunyók stb.). Mesélte, hogy először nagy volt a tiltakozás, mert milyen dolog valakit a külseje alapján diszkriminálni, mindenkinek joga van szórakozni, aki kifizeti a beugrót. Erre az volt a válasz, hogy ha annyira egyenlőségpártiak, akkor miért nem jó nekik egy hagyományos melegbuli, ahol mindenféle ember megfordul, mire valaki elszólta magát, hogy de az izmos srácok a legvonzóbbak, tehát egyik szavukkal ütötték a másikat. Persze,a legfőbb érv az volt, hogy a bulik egy bizonyos törzsközönséget (aktívan sportoló férfiak) céloznak meg és meghívó kell hozzá. Kíváncsi vagyok, ha Magyarországon is szerveznének "tematikus" partikat nem is kifejezetten a melegeknek, hanem a többségi társadalomból a jó alakú, csinos lányoknak és jóképű férfiaknak, akkor mi lenne a reakció. Biztos lennének Teczár Szilárd-féle emberek, akik borzalmasan felháborodnának, hogy a szépség relatív fogalom és hasonlóan az amerikaikhoz, kikérnék maguknak ezt a fajta diszkriminációt.

Nektek mi a véleményetek a témáról?



2014. febr. 18. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. A szépség tényleg relatív(bizonyos keretek között). Én tuti nem mennék el egy ilyen buliba(és nem azért mert nem tartom magam elég jól kinézőnek), csak nekem ez nem szimpi, meg amúgy sem az átlagosan helyes srácokra bukom. De szerintem ettől függetlenül nem rossz ötlet, legalább aki elmegy egy ilyenre az nyílt lapokkal játszik, hogy neki bizony jól kinéző partner kell. És nem kéne lekoptatnia 10 ronda srácot/csajt mire találna egy megfelelő külsejűt.
2014. febr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes dolog. Alapvetően ugyan az, mint, hogy elit helyre nem engednek be, ha nem vagy felöltözve, de azért ez erősen feszegeti azt a bizonyos határt. (ha kicsit tovább húzom, akkor ettől már csak egy lépés a "belépés csak fehéreknek")

Amin csodálkozom, hogy Amerikában, ahol minden sz*rért beperelhetnek, hogy működhet egy ilyen legálisan?

2014. febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi diszkriminatív az ilyen bulikban. A házigazda hadd döntse már el, hogy ki megy be és ki nem. Vagyis hogy ki "bejövős" és ki nem. Az "elit kör"-ökre mindig is volt kereslet. Ha ezeket megnyitják a széles közönségnek, egy új elkülönülés fog kialakulni. Szóval kár küzdeni az egyenlőségért, és kár megsértődni is.
2014. febr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet össze lenne hozni, de valószínű, hogy csak nagyképű, egoista emberek mennének el. Nem tartom magam csúnyának, szerintem engem is beengednének, de nem vagyok kíváncsi a sok önimádó f* szra...
2014. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Én is furcsállottam, hogy miért nem kerekedett a dologból komoly per, erre az uncsitesóm csak annyit felelt: Szerinted a b*zik belügyeivel melyik amerikai bíróság foglalkozna komolyabban és ki lenne az a férfi, aki odaállna az ítélőszék elé, hogy "igen, nem vagyok egy adonisz, de", ennél nagyobb az egójuk, pláne ezeknek a nagyközönség által szépnek nem tartott embereknek, hogy politikailag korrekt legyek.

2014. febr. 18. 22:24
 6/10 anonim ***** válasza:
mert szted nálunk nincs ilyen?
2014. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elképzelhető, engem főleg a vélemények érdekeltek a témáról, függetlenül attól, hogy valóban van-e ilyen jellegú összejövetel.
2014. márc. 8. 23:25
 8/10 anonim ***** válasza:

na de most akkor mit szeretnél tudni?

igen, van ilyen. de ez miért olyan nagy szenzáció? rengeteg helyen egyéb módokon oldják ezt meg, azaz a szokásos "face control vagy dress control" kifejezésekkel tartják fenn a jogot még publikus helyeken is arra, hogy nemet mondjanak vkinek, és voltam már ilyenen is, na oda se tévedt be színvonalon aluli egyed. egyébként az igényes nyunyókból némelyiket beengedik, mert pár izmos srác igen szereti megrendezni őket, és általában baromi jók a szexben alárendelt szerepben. de hangsúlyozom, ez csak kivételszerűen és mindenképpen ajánlás alapján megy, csak a legigényesebb nyunyórétegnek.


Igen, az alap h mindenki sportoló, sőt nem kevés válogatott kerettag is van, barátnővel is akár, emiatt aztán főleg megválogatják kiket engednek be, azért mégse hiányzik a botrány senkinek.


De még mindig jó lenne tudni, pontosan mire vagy kíváncsi!

2014. márc. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Semmi konkrétumra, csak arra, ki hogyan viszonyul a külső alapján történő megkülönböztetéshez. Itt gyakorin annyi "a belső értékek számítanak, kit érdekel hogy nézel ki, milyen felszínesek egyesek" típusú szájkaratés van, sokkal durvább válaszokra számítottam.
2014. márc. 10. 10:48
 10/10 anonim ***** válasza:

Én túlsúlyos nő vagyok, szép arccal és minden szórakozóhelyen beengedtek.

Igen még az elit helyekre is és magán bulikba is hívtak.

NEM, nem azért, mert könnyűvérű vagyok. Csak kapcsolatban szexelek.

Gondolom számított, hogy szép az arcom, csinos öltözködés, mosolygós, kedves természet és hogy nehezen kaphatnak meg..

Jó is, hogy vannak ilyen bulik, mert ezek az emberek egymásra találhatnak és nem sértik meg a "csúnyább" embereket, a nemleges válasszal.

Viszont rossz is, mert a "csúnyábbaknak" ez megalázó.

2021. febr. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!