Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ne foglalkozhatnék...

Miért ne foglalkozhatnék másokkal? Ki tiltaná ezt meg nekem? Milyen jogon tiltaná ezt meg nekem valaki?

Figyelt kérdés

Amikor valakiről mesélnék valakinek akkor 1-2 ember mintha nem akarna velem társalogni közli, hogy "mit foglalkozol vele?"

Mintha én bármi rosszat akarnék ezzel, csupán el akartam mesélni régen ilyen-olyan stílusa volt, viselkedése, és most milyen rendes és kedves ember lett!


És egy két ismerősöm így még el se kezdi hallgatni amit kezdenék mesélni, már leszóltak!


Persze Ők a legnagyobbak amikor valakiről csámcsogni kell! Mindenkiről hallom őket dumálni, hogy ennek miért van ilyen pasija, miért nem talál munkát, ingyenélő...


Milyen jogon akarják nekem megmondani, hogy kiről beszélhetek, és kiről nem???

Amikor Ők mindenkit szapulnak?



2014. febr. 26. 06:18
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Mert lehet nem jön be nekik az előadásmódod vagy valami. És most megyek és kibeszélem a stílusodat....mert hát ki tilthatja ezt meg nekem?
2014. febr. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sok sikert! xD
2014. febr. 26. 06:30
 3/5 anonim ***** válasza:
pont olyan vagy mint a többiek
2014. febr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most is másokról beszélsz, látod?

Talán az a baj, hogy te csak másokról tudsz pletykálni. Engem is idegesítene.

2014. febr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha már szóltak érte akkor túl sokat csinálod vagy ilyesmi
2014. febr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!