Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kell barátkozni? Mit...

Hogyan kell barátkozni? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok és nincsenek barátaim, soha nem is vtak. Bnőm se volt még, mondták többen is, hogy szerezzek, de nekem inkább barátok kellenek elsőnek.

Szakképzésen vagyok, egyetemen nem akarom pazarolni az időmet és a pénzemet, minél hamarabb munkába szeretnék állni. Idén kezdtem és elejében úgy tűnt, hogy lesz egy társaság, de később kiderült, hogy nem bírnak, mindig elküldtek, már nem is próbálkozom. Interneten is róbáltam barátkozni, de vhogy nem akar velem senki se barátkozni. Ha néha-néha akad vki az is hamar eltűnik. Elejében tök elvagyunk és azután el-el tünedezik. Nem ír, ha ráírok, flegma, nem kérdez végül általában megszakítanak velem minden kapcsolatot. Nem tudom hogyan illetve mit tehetnék, hogyan kell barátkozni. Igyekszem figyelmes és kedves lenni, de ez vhogy nem elég, életképtelen vagyok. :(



2014. márc. 10. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélgetni kell. A valóságban.
2014. márc. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezzel sokat segítettél...
2014. márc. 10. 19:27
 3/4 anonim válasza:

Hát, valóságban nehéz új barátokat találni, ha nincs egy másik barátod általában ők adják neked az újjakat és fordítva is ez van, próbálj meg szülők rokonok körében ismerettséget szerezni veled egykorúakkal és menjetek el együtt valahova, próbáld rávenni, hogy hozzon magával pár embert és már találhatsz is barátot. Talán még munkában tudsz barátokat szerezni, ha olyan a munkakör bár nagyon ebben nincs tapasztalatom hisz 16 vagyok, bár nekem se voltak rendes barátaim, de mivel középsuliba mentem ez változott új közösség, új élet valahogy próbálj új közösségekbe keveredni.


Interneten úgy célszerű barátot keresni, ha játszotok. Ennek hátránya is van mert kialakulhat, hogy csak a játék miatt vagytok barátok, de az is kialakulhat, hogy nem csak a játék miatt vagytok barátok, következő hátrány itt meg a távolság lesz.

Valamelyiket próbáld ki és remélem találsz barátokat mert barátokkal szép az élet! :)

2014. márc. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az a baj h nem látjuk,h viselkedsz.lehet túl rámenős vagy,esetleg gyerekes v túl komoly...

am ha van hobbid,pl gitározol,csatlakozz ilyen netes fórumokhoz hátha ott összeakadsz vkivel.v vidd ki a blökit sétálni és odamész vele 1 leányzóhoz.járj közösségiházba v sportklubba.a lényeg h menj helyekre,légy laza (persze ne flegma csak ne vegyél mindent komolyan) és nyitott.ill figyelj a másikra stb.aztán csak lesz vmi.

2014. márc. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!