Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit szólnátok egy ilyen...

GoforWand kérdése:

Mit szólnátok egy ilyen lányhoz fiúk?

Figyelt kérdés

Kinézet: 167 centi, tehát alacsony. Sötétbarna haja van, festi. Nem olyan sok sminke, édes gyerekarca van. Inkább izmos mint hájas, mivel lovagol. Szemei barnák. Inkább csajos cuccokba öltözik, de nem az a műkörmös pláza p*csa. Azért szokott sportosan is öltözni(ülepes gatya akár) és sportcipő.

Belső:Elég makacs, nem sok dologtól lehet eltántorítani. Talán kissé lányhoz képest perverzek a meglátásai, szerep és animefan. Persze nem úgy kell elképzelni hogy lila parókában jár és kontaktlencsében!XD... Imádja a természetet, sokat sportol, rá lehet bírni + dolgokra. Szókimondó, tehát nem tartja amgában a dolgokat. Ha viccből ha nem imádja az embereket beszéddel piszkálni. Benne van minden baromságban, így sok hülyeségbe sajnos be lehet cipelni. Elég fiatal, de éretebb a gondolkodása. Nincsenek hasonlókorú barátai, csak sokkal idősebbek és főleg pasi. Inkább a régi barátoknál marad. em szeret klikkekbe csatlakozni. Kicsit szétszórt és figyelmetlen.



#lány #pár #mit szólnál
2014. márc. 15. 16:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A leírásból semmi nem derül ki. El tudom képzelni ezerféleképp.


Ha látnám és beszélnék vele, akkor tudnék véleményt mondani róla.

2014. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
jöhet :D hány éves vagy?
2014. márc. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem jöhet! Ez épp az esetem.
2014. márc. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"Nincsenek hasonlókorú barátai, csak sokkal idősebbek és főleg pasi."


Most egy 16 éves lányról beszélünk, aki 30 éves férfiakkal barátkozik? Előbb-utóbb majd partiba vágják.


Egyébként sosem értem a nők részéről, amikor azt mondják, inkább férfiakkal barátkoznak, hogy ez mit jelent? Tízből kilencszer ugyanis azt szoktam látni, hogy pont ugyanezek a nők mégiscsak nők társaságát keresik pl. iskolában, munkahelyen, társaságban.

2014. márc. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem társkeresőként írtam ki a kérdést, csak h mit szólnak ilyen lányhoz a pasik, és kérhetek korokat?:D
2014. márc. 15. 16:30
 6/17 A kérdező kommentje:
A barátaim 75%-a férfi. összesen van kb 10 női barátom az edzőimmel együtt, és a többi mind férfi. És emrt a másik azt mondja, nem biztos, hogy én ilyen lennék ^^... Nem keresem a nők társaságát mert én amúgy is pasisabb vagyok jellemileg. Tanultam egy ideig lőni, és drágalátos apám miatt elégsok idő alatt szét is kapom az AMD-t meg össze is teszem. Tehát...Öhm.. Ha ez valamennyit segít nem vagyok "átlagos" lány.. MErt én vállalom a rosszabbik oldalaimat is.
2014. márc. 15. 16:32
 7/17 A kérdező kommentje:
És a kort nem, nem találtad el.
2014. márc. 15. 16:36
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem olyan lánynak tűnsz, aki még nagyon fiatal és előszeretettel kérkedik a vélt különlegességével.
2014. márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz. Ez azért volt, hogy megtudjam, körülöttem vannak ilyen idióta vadbarmok, vagy csak én nem agyok olyan amilyennek elvárnak az emberek. És nem, nem vagyok különleges, csak inkább férfi barátokkal töltöm az időmet minthogy elmenjek vásárolni a nőkkel. Ennyit erről..:)
2014. márc. 15. 16:45
 10/17 A kérdező kommentje:
Jaa, és nem. Nem 30 éves barátaim vannak. egészen 13-tól(nálam sokkal fiatalabb mielőtt ezt is félreértené valamelyik okoskodó...:)) 70 évesig, mert sokkal jobban kijövök az öregekkel, tehát pl papámmal, mint egy hasonló korú, páva gyerekkel aki teszi a fejét. Ennyit erről az én részemről :D
2014. márc. 15. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!