Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gaz felnottekkel bulizni menni?

Gaz felnottekkel bulizni menni?

Figyelt kérdés

Nagyon jo a kapcsolatom a nagynenimmel, de o kulfoldon lakik es most jott haza, este mennek bulizni baratokkal es elhivtak. Gaz elmenni veluk? Es egy szorakozohelyen miket szoktak csinalni? Tudom hulye kerdes de meg sose voltam. Es ha eletembe nem voltam meg reszeg mit es mennyit ihatok, hogy ne legyen tul sok es ne hanyjak? Elore is koszonom a valaszokat!

Baratokkal szoktam jarni varosba meg hazibulikba de inni nem nagyon szoktam es szorakozohelyen se voltam meg.

16L


2014. márc. 15. 17:11
 1/2 A kérdező kommentje:
amugy fiatalok:) 30 ev alatt vannak
2014. márc. 15. 17:27
 2/2 anonim ***** válasza:

Legyél büszke rájuk, biztos vagányok (külföld meg minden).:) Meg arra is, hogy nem tartozol a mai tiniribik közé, akik ennyi idősen már megvoltak a fél kerületnek és a detoxnak..:) Ha idősebbekkel lógsz, akkor láthatják, hogy te érettebb gondolkodású vagy. (Jó, persze vannak züllött 30 évesek is..:))

Így látatlanban azt mondanám, barátkozz a borral, azt kényelmesen lehet kortyolgatni, ha épp nem táncoltok, csak ültök és beszélgettek. Szóval olyan, mint egy kellék: ha nem tudsz mit mondani, beleiszol..:) Mondjuk én koktéllal kezdtem, az is hasonló kategória. Már ha nem valami erősebb. (Zombie-t és a Long Island Ice Tea-t kerüld így elsőre:))

Ha mértékkel iszol és nem keversz többféle alkoholt, nem kell félned, hogy hányás lesz a vége.

2014. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!