Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A gyerekkori barátok akikkel...

A gyerekkori barátok akikkel felnőttem elkezdtek rám irigykedni. Mit tegyek? Már utálnak mert hogy "tele vagyunk lóvéval"!

Figyelt kérdés

Szóval Ők sem szegények! 5 en vannak anya apa 2 gyerek meg após. 4 en cigiznek, egy dobozt fejenként elszívnak!

Jó, kocsijuk csak 1 van és azzal is a faterjuk jár munkába, de van legalább!



Régen is kaptam az vet, hogy" megint új telefonod van? Megint új cipőd van?"

De most nagyon beszóltak, és utálnak.

Kaptam 1 autót és ott voltam náluk, és megszólalt az egyik barát, hogy "aha, és saját házat mikor kapsz?"

Erre úgy csináltam mintha nem hallottam volna semmi kérdést, de érezhetően utálattal mondta ezt.


Nekik se kell panaszkodniuk. Akinek telik 3 főnek cigire 1000ftos árak mellett az nem hiszem hogy olyan rossz helyzetben lenne!


És már nem is beszélnek velem, mikor megyek el valahova, akkor rám se néznek, vagy ha igen, akkor lenézően rám pillantanak!

Nem szeretek összefutni velük az utcán!


Rosszul esik, hogy akikkel az utcán lógtunk éveken át nap mint nap, azok ilyenek lettek.

Hozzá teszem 20-23 évesek!


Mit tegyek? Mostantól ne is foglalkozzak velük?

Sose vágtam fel nekik azzal, mit kaptam és mennyibe kerül, de az hogy ennyire zavarja őket az, hogy valaki kap egy régi használt autót a szüleitől az döbbenetes!

22/F



2014. márc. 23. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Mazochista vagy vagy miért barátkozol ilyen felszínes, ostoba emberkkel??
2014. márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%

Szrd le őket nagy ívben, ilyenekkel nem kell foglalkozni.

3doboz cigi/nap elpusztított már náluk annyi agysejtet, hogy hiába mondasz nekik bármit nem jut el az agy azon részébe ahol értelmezésre és feldolgozásra kerülnek az információk. Cigiseket nem sok választja el az alkeszoktól, mindkettő öl, BUTÍT (ezt most tapasztalod éppen) és nyomorba dönt.

Mondom úgy, h én is cigizek és én is érzem magamon, de már jóval kevesebbet szívok, mint azelőtt és érzem, hogy így jobb. :)

2014. márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Szarj az ajtójuk elé!
2014. márc. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!