Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Másnál is megy a "azt is...

Másnál is megy a "azt is felteszem milyet f*stam" dolog Facebookon, vagy nekem vannak idióta ismerőseim?

Figyelt kérdés

Mindent ki kell írni, jó reggelt, most keltem, ülök a vonaton, szomorú vagyok, esik a hó, melegem van, a keletinel oda jött egy csöves hozzám...


Le fotózták a kávét, a kaját, q buszmegállót...



Csak nekem vannak idióta ismerőseim, vagy másnak is megy ez Facebookon?



2014. márc. 31. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek van szerintem, én se bírtam ezeket sokáig, még szerencse, hogy a hírfolyamokat le lehet tiltani.

Előbb utóbb csak észreveszik maguktól, hogy már csak maguknak raknak fel bármit.

Bár rejtélyes módon sokan még tetszikelik is ezeket. Na erre még nem találtam magyarázatot.

2014. márc. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért nem merek már felmenni a facebookra, egyszerűen agyf*aszt kapok ezektől az állapotjelentésektől. Most néztem egy csaj délben kelt fel és gondolom az első művelete a felkelés után az volt hogy ezt megossza facebookon, 5 perccel később kitett egy képet egy kávéról, meg egy szöveget hogy "szeretettnek érzi magát". A sok barátzónás gyökér fiú meg agyon lájkolja mert azt hiszik ettől lesz esélye nála. Az meg alap dolog hogy percenként belinkelnek egy közhelyes, semmitmondó, unalmas, értelmetlen idézetet. Egy mai példa: "Ne felejtsd el, hogy süt a nap mindenki szerethet téged. Viszont a viharokban tanulod meg azt ki az aki igazán törődik veled:*"


23F

2014. márc. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A fb olyan mintha mennél az utcán és hallanád mindenki hülyeségét :)
2014. márc. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek akadnak feltűnési viszketegségben szenvedő,egyszerű agyú ismerősei,így a hülyeség elárasztja a közösségi oldalakat.Nincs ezen mit csodálkozni.A legegyszerűbb,ha leiratkozol az állapotfrissítéseikről a hírfolyamban.
2014. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
...és időnként visszanézel rájuk, hogy átnyergeltek-e óvatos közérdekűre, vagy legalább poénosra.
2014. márc. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem tényleg azt rakta ki egyik ismerősöm, hogy talált a wc-ben egy lehúzatlan sz.rt. Gyorsan lefotózta, felrakta, hogy mindenki értesülhessen a dologról.
2014. márc. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

:D Kérdezőnek: jogos a kérdés, ez azért van mert a legtöbb ember ( főleg a tinik, fiatalabb korosztály 10-20 évesek) sajnálatos módon itt élik le az életüket.


Meg a következő generáció Rooter-en keresztül fog gyereket csinálni xD ha bedugja a csatlakozást.

2014. ápr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért aki nem teljesen ostoba, az csinált magának egy néhány fős listát külön ilyesmire.
2014. ápr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!