Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Rosszul vagyok az emberektől....

Rosszul vagyok az emberektől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár ember kivételével rosszul vagyok az emberektől, utálok egyedül elmenni még edzésre is, mert egyszerűen meglátok egy embert és hazáig futok, utálom mikor rám néznek, mikor végig mérnek. Nem tudom hogy győzhetném le ezt a dolgot, de már rosszul vagyok tőle hogy még deszkázni se merek lemenni mert rettegek hogy valaki meglát.

2014. ápr. 3. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
vegyél xbox-ot azon is deszkás játék. oszt jónapot
2014. ápr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2014. ápr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tégy úgy, ahogy én. Jó magasról tegyél rájuk. Legalább szétszóródik.
2014. ápr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kissebségi komplexusnak hangzik. Önbizalomtréning! Ha nem sikerül pszichologus esedékes, mert így egy idő után még a házból se mersz majd kibújni. Nem rosszul vagy az emberektől, hanem félsz attól, hogy hogy ítélnek meg, nem tudod, mit gondolnak rólad. (Gondolom) Ez nem olyan mintha nem akarnál a társaság középpontjában lenni, ez annál durvább. Mozdulj ki többet és szard le mások mit gondolnak!
2014. ápr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2014. ápr. 5. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!