Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A 9. kerületben vagy a környék...

A 9. kerületben vagy a környékén van valami jó hely, kocsma, disco vagy egyéb hobbik ahova 16-25 év körüli fiatalok nagy számban járnak?

Figyelt kérdés
Mintha főleg idősek, harminc évesek gyerekkel laknák a környéket. Van pár középiskola meg pár egyedül sétálgató fiatal időnként, de nem látok beülős helyet, vagy valami jó meghirdetett programot. Egyedül a Fradi van ahol vannak emberek, aztán kész?
2014. ápr. 5. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Én itt élek és rengeteg hely van.

Nem tudom hogy te miért nem veszed észre.

2014. ápr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jó megfigyelő vagy, akkor mondj egy párat!
2014. ápr. 5. 17:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Kocsma: angyal zsiráf grafika. Kicsit elitebb helyek a mester vagy tompa vagy ráday utcában. Lurdy ház. Zöld macska vagy mi a fene a klinikáknál.

Minden harmadik sarkon egy késdobáló.

Pl.

2014. ápr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a hasznos! Úgy tudtam ezek ilyen minikocsmák csak, van olyan esetleg ezek közül amelybe ha lemegyek nem csak délután fél 3-kor, hanem mondjuk este 6-kor vagy 9-kor, akkor is egész sok ember van lenn?
2014. ápr. 5. 20:08
 5/7 A kérdező kommentje:
És persze nem késdobáló alkoholista középkorúak, hanem fiatalabb célközönség?
2014. ápr. 5. 20:09
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg sok kocsma 10-kor bezár, nem?
2014. ápr. 5. 20:24
 7/7 A kérdező kommentje:
Rákerestem erre a három kocsmára azóta, kettő úgy láttam nincs is a facebookon annyira kis számú vendég van, a harmadik is csak egy népszerűtlen kiskocsma. A Tompa utcában a Noname söröző meg a Macskafogó nem értem mitől olyan elit hely neked, a Mester utcában is kicsi, népszerűtlen kocsmák vannak meg a Rádayban is. Valami normális fiatal forgalmú kocsma nincsen a 9. kerületben, mint más kerületekben pl az Andersen 1-2, az Akácfa söröző, vagy a Morrisons 2?
2014. ápr. 7. 02:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!