Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Segitene vki? van egy fiu a...

Segitene vki? van egy fiu a suliba akivel nem tudok mit kezdeni.

Figyelt kérdés
2.os gimnazista vagyok, van egy srac a suliba,akit nagyon kedvelek, tavaly tetszett is de akkor nem igazan foglalkozot velem, azota leadtam 10 kolt es mashogy is oltozkodom, de ez most mind1 is, az a lenyeg h az elmult idobe miota szingli vagyok nagyon ramhajtott es meg nem is ez a legnagyobb baj hanem.az h az elmult egy hetben minden nap ugy bambulta a mellemwt h mar tobben.is rakerdeztek es engem is nagyon zavar, de pedig ossze is jonnek vele, ha tidnam h nem.csak nehany korre kellenek neki, es nem hajtana a fel osztalyra, most mit csinaljak???q

2014. ápr. 6. 19:56
 1/1 anonim válasza:
100%

Kapcsolatot magadnak választasz, ezért inkább nem is mondok semmit a srácról akit leirtál, tisztán megválaszoltad magadnak milyennek látod. Szerintem jól átlátható ha tudsz egy két dolgot magadról és őt is jobban ismered/megismered. Például tudd hogy mit szeretsz, mennyire gondolod/akarod egyáltalán komolyan elmélyíteni a dolgot, ha össze is jönne hogy tartanád részedről fent, ő hajlamos lenne fent tartani érted? Ő az aki tényleg bejön neked vagy csak elgondolkodtál rajta? És ha netán esetleg a rossz végre kerül a sor akkor nem fogsz megváltozni? Gondold végig magadban, jót, rosszat egyaránt. Nembaj ha magadnak felteszel ilyen kérdéseket mert lehet hogy rosszul cselekszel ha nem veszed észre amit csinálsz/csinálnának veled.

És ne hagyd magad. Csak bátran, amit szeretnél próbáld meg elérni. De csak ha igazán megéri csakis akkor.

Előszőr célozz, aztán lőjj ;)

2014. ápr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!