Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez nagyon ciki? Vénkisasszony...

Ez nagyon ciki? Vénkisasszony maradok?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. 3 párkapcsolatom volt de egyik se tartott hosszú ideig, de nem az én hibámból. Még nem feküdtem le senkivel, de ez sem az én hibám, ők nem hozták fel ezt a témát. Már a legtöbb velem egykorú már házas és van gyereke én meg egyedül vagyok. Anyám szerint már vénkisasszony vagyok.
2014. ápr. 8. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
21 évesen egy kicsit korai ezt kijelenteni. :D Ne add fel a párkeresést-ennyi.
2014. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan dehogy! :)

Még így is mérföldekkel előrébb tartasz mint én, aki 26 évesen még egy kapcsolatot sem tud felmutatni. Merrefelé élsz? Mert az én környezetemben az megy ritkaságszámba, ha 21 évesen házas az ember. A 22 fős gimis osztályomból még csak 3 ember házas 25-26 évesen.

2014. ápr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nézd, az, hogy semmi a te hibád, azért nem telesen igaz szerintem, te is kezdeményezhetsz például :)


Amúgy 21 évesen nem sok lánynak van férje és gyereke, legalább sszerintem. .azért az elég durva lenne nem? A legtöbben még élvezik az életet, builiznak, pasiznak.. Még egy 50-80 éve valóban minden 20 év feletti lánynak volt ár férje, gyereke, de most nem az 1920-40-es években járunk :)

és nem vagy vén(kis)asszony, majd az csak egy jó pár évvel később jön el.

2014. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát jelenleg pont, hogy azok vannak kisebbségben akiknek 21 évesen gyerekük és férjük/feleségük van. Szó szerint kisebbségben. :)


Nem értem mi a problémád? Félsz, hogy nem találod meg az igazit? Benne van a pakliban! De nem arra van a nagyobb esély, általában minden zsák megtalálja a foltját. De nem is lehetne erre hitelesen válaszolni, mert nem ismerünk. Csak arra alapozom, hogy feltehetőleg nem szüzen fogsz meghalni egy lakatlan szigeten, hogy már 3 párkapcsolatod volt korábban. Ne izgulj, lesz még barátod nagy eséllyel. Lányoknak mindig könnyebb, nekik csak választani kell a hódolók közül. Ha pedig nincs hódoló akkor te közeledj.

2014. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen tényleg gyereket szeretnél? Ne viccelj már! :) Most vagy elég érett ahhoz, h normális emlékeket szedj össze azokra az időkre, amikor már csak nosztalgiázhatsz utánuk. Légy szabad és fiatal, a vénkisasszony jelzőtől igen csak messze állsz. 20/f
2014. ápr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Vén kisasszony? Majd ha 50 évesen se lesz senkid akkor esetleg. Ne legyél depis van még bőven időd mindenre. :)
2014. ápr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is mondták sokkal több szingli van a huszonévesek között, mint családos, még bőven van időd találni valakit. De, ha tételezzük fel, hogy mégse találnál senkit, az miért baj? Az életednek más célja is lehet, mint a családalapítás. :)
2014. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Valakiv 70 évesen talál párt.Keresd!
2014. ápr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!