Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol tudnék normális, nem...

Harvesterofsorrow kérdése:

Hol tudnék normális, nem unalmas embereket megismerni interneten keresztül?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, aki csak simán arra vágyik hogy valakivel elbeszélgessen. érdekes, nem unalmas embereket akarok!

2014. ápr. 21. 00:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Érdekessel mire gondolsz?:D figyelemfelkeltő vagy egy igazi úgymond hülyegyerekkel?
2014. ápr. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Miről?
2014. ápr. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nekem írhatsz nyugodtan, de nem tudom, számodra mik az érdekes témák. Unalmas nem vagyok, ezt mindenki állítja. De lehet, más érdekel minket.

21L

2014. ápr. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem már csicsikál a kérdező:s
2014. ápr. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem gondoltam volna hogy ilyen hamar válaszokat kapok majd :D amúgy bármiről, nyitott vagyok bármire ami a témákat illeti. egyszerűen csak pár új embert szeretnék megismerni.
2014. ápr. 21. 00:48
 6/17 anonim válasza:
kezdj el blogolni, ha érdekes vagy akkor hasonló érdekes emberekre lesz majd úgyis.
2014. ápr. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
lelsz
2014. ápr. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nem igazán jön be nekem a blogolás. már volt blogom évekkel ezelőtt és rájöttem hogy nem szeretem kiadni a gondolataim csakúgy bárkinek.
2014. ápr. 21. 00:53
 9/17 anonim ***** válasza:
Itt elég sok "érdekes" ember leledzik, válogass közülük.
2014. ápr. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés, én két fajta embert ismerek: az egyik aki két hetente megfordul külföldön, start-upja van, kutat, networkot épít, járja a világot, szomjazza a tudást, minden lében kanál. A másik pedig akit ez teljesen hidegen hagy, nem szeretne ilyen életet élni. Olyat még nem sokat pipáltam, aki ez iránt "érdeklődik", hiszen akkor már belevágott volna ő is, egyáltalán nem nehéz, annyi a lehetőség hogy csak na. Persze 17 évesen még az út elején vagy. Hajrá a "nem unalmassá" váláshoz ;)
2014. ápr. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!