Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kisebbségi csoporthoz tartozó...

Kisebbségi csoporthoz tartozó személlyel kellene interjút készítenem, de még nincs alanyom. Valaki, aki megkülönböztetve érzi magát bármilyen szempontból, tudna válaszolni néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés
Gondolok itt nemzeti és etnikai, vallási kisebbségre, nőkre, homoszexuálisokra, fogyatékos személyekre. Az interjú természetesen névtelen.
2014. ápr. 30. 08:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nos íme, én elég jó meleg alany vagyok, igen sok regénybe illő hányattatáson túl és benne, ha gondolod, írj!
2014. ápr. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
A nők mióta kisebbség? Magyarországon több nő él mint férfi, csak szólok.
2014. ápr. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Nőkre lol...
2014. ápr. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem fáj a butaság? :)
2014. ápr. 30. 09:31
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Ván egy kítszázásod dezsvírem? Kell a csáládnák hús a fogá közí...
2014. ápr. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Enyhén exhibicionista alany mindig akad névtelenül, de szerintem azt sem tudod kiszűrni ki az őszinte és a fantáziáló...... No meg közérdeklődésre számítható, érdekes kérdések?
2014. ápr. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Félig roma vagyok. Apám családja parasztiszármazású, rengeteg katona és honvéd felmenővel, anyám családja pedig régen "muzsikus cigány" család volt, mára viszont már többnyire asszimilálódtak, csak néhány szokás és babona maradt meg, amit az "öregek" adnak tovább.


Nem érzem magam megkülönböztetettnek, de szívesen válaszolok a kérdéseire.

2014. ápr. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Olyan személyre lenne szükségem, aki valamelyest diszkriminálva érzi magát, hiszen arról többet tudok írni. :D Köszi, hogy jelentkeztél!
2014. ápr. 30. 11:18
 9/12 anonim ***** válasza:

Attól, hogy a nők nincsenek számbeli kisebbségben, attól még ugyanúgy diszkriminálva vannak.

Én szívesen válaszolok a kérdéseidre, transzszexuális leszbikus vagyok. (Mielőtt hülyeségeket kérdeznétek, guglizzátok ki mit jelent.)

2014. ápr. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

"Attól, hogy a nők nincsenek számbeli kisebbségben, attól még ugyanúgy diszkriminálva vannak."


Ne dőlj be a feminista propagandának. Akik itt manapság diszkriminálva vannak, azok a fehér, középosztálybeli, középkorú férfiak.

Egyébként meg a kérdező egyértelműen kisebbségi csoportot keres, szóval a nők sehogy se illenek a képbe.

2014. ápr. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!