Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mihez kezdjek ezzel a családda...

Mihez kezdjek ezzel a családdal, hogy leszálljanak rólam?

Figyelt kérdés

A kedvesemmel több, mint két éve vagyunk együtt. A volt barátom nagyon sérelmezi ezt a kapcsolatot még most is, mert szerinte én megcsaltam őt a mostani párommal. Ez nem igaz! Nem voltam hűtlen hozzá, elegem lett a játszmáiból, és kiraktam az életemből. Nem sokkal később megismertem a kedvesemet és azonnal megtaláltuk a közös hangot. A családjaink is elfogadják a választásunkat, a húga egyenesen imád, és én is őt.

Nem olyan régen eljegyzett, de megbeszéltük, hogy esküvőt csak jövő nyáron tartunk.



A problémám a volt párommal és annak a családjával van. Amióta megtudták, hogy nem csak járunk, hanem együtt is élünk, sőt a menyasszonya vagyok, azóta folyamatosan zaklatnak. Először az exem írt rám, hogy ugye ezt nem gondoltam komolyan, mert ő azt hitte, hogy ez nekem csak egy játék, lenyugszom és újra vele leszek. Elmondtam neki, hogy ha nem jött volna rá két év alatt, akkor elmondom most: nem, nem játék. Az anyja bombáz e-mailekkel, hogy milyen olcsó nő vagyok, mert az a bajom, hogy a fia nem vett nekem gyűrűt. A legdurvább azonban a sógornője reakciója volt. A vőlegényemmel és a húgával sétáltunk a belvárosban, amikor szembe jött velünk ez a nő. Szó szerint nekem esett, elkezdett rángatni, hogy én mit képzelek magamról, játszom a családosdit, a sógora meg tönkremegy miattam, meg biztos "felcsináltak" és azért kell a hirtelen esküvő. A vőlegényem szedte le rólam, a kislány sírógörcsöt kapott, én meg lassan félek kimenni a lakásból.



Mit csináljak? Nem csaltam meg az exemet, nagyon durva dolgai voltak, társkeresőzött mellettem, és folyamatosan a nőket hajtotta. Ezt untam meg, léptem, és ezért kapom ezt.

Mit tegyek?


(Nem vagyunk kisebbségiek, ők sem.)


2014. máj. 2. 11:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Neked soha nem fognak igazat adni,egyszerüen,töröld öket mindenhonnan,minden kapcsolatott szakits meg,ne valaszolj semmi levelre,hanem azonnal töröld,olvasas nelkül,egyszerüen semmi komunikacio ne legyen,barmit irnak,szidnak,ne valaszolj,magyarozkodj,semmi! Elöbb-utobb ugyis tullepnek rajtad. Utcan is,köszönes nelkül tovabbmenni,rajuk sem nezni.

Ha pedig incidens er utcan,hivd ki a rendöröket azonnal nyugodtan,hogy zaklatnak,de ugy hogy halljak,hogy telefonalsz,aztan majd elfelejtenek.

2014. máj. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!