Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért viselkednek így velem a...

Miért viselkednek így velem a suliban meg akár az utcán is? A többi lent!

Figyelt kérdés
Rengeteg haverom van!Nagy része fiú,mert én is olyan úgymond fiús lány vagyok!És mégis szinte minden fiú engem akar!És a lányok is mindig körülvesznek és pééldakép ként tekintenek rám!És ahogy belépek a suliba mindig mindenki oda jön hozzám és kérdezi,hogy milyen volt a tegnap délutánom mikor keltem milyen volt a reggelem?!És ez még a jobb este rosszabba mindent megcsinálnak nekem nyitják az ajtót körül ugrálnak és tudom,hogy ez aranyos tőlük de én már nem egyszer megmondtam nekik,hogy nem kell ezt csinálni és ez működik mindig max. egy hétig azután megint ugyan az van mint mielőtt mondtam nekik hogy hagyják abba!Pedig nem vagyunk gazdagok se,hogy pl. valaki ki akarna használni!Meg ezt nem csak az osztályba van meg a nálam kisebbeknél hanem még a nálam idősebbeknél is!!Na meg akkor az utcán mindig kérdezik hogy hova megyek mit csinálok hogy vagyok?meg ilyeneket!Ja és a tanároknak NEM vagyok a kedvence és sose kivételeztek még velem!És tudom,hogy sokaknak pont az ellenkezője a gondjuk!De ez is egy idő után kezd elfajulni és abból már semmi jó nem lehet!

2014. máj. 9. 18:59
 1/5 anonim válasza:
Öcsém, akkor te lehetsz a fő nőstény az osztályba. Amúgy én a helyedbe ezt mindenkivel megcsinálnám, viszonzásként. ;)
2014. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És ez hova fajulhatna el? Lehet csak túl sokat látsz a dologba. Vannak barátaid akik nem magukról beszélnek hanem meghallgatnának és udvarias emberekbe botlasz, akik előzékenyek. Én még egyszer se sértődtem meg amikor kitámasztották nekem az ajtót
2014. máj. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

viszonzom ezt ezeknek az embereknek

amúgy nem képzelek túl sokat ebbe a dologba,mert már nem egyszer beszélgetett erről délutánonként velem az osztályfőnököm meg hívta be apámat,hogy ennek próbáljunk meg végetvetni

2014. máj. 10. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem is vagy népszerű és még is ez van veled?Lehet,hogy népszerűvé akarnak tenni?

Biztos szép vagy és szimpatikus és ezt te nem látod magadon.

2014. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk elég népszerű vagyok és nem attól,hogy facebookon hány követőm vagy ismerősöm van!Vagy hogy hány lájkot kaptam ask-on!:))
2014. máj. 15. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!