Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok, srácok! Egy kicsit...

Lányok, srácok! Egy kicsit mackós fiú is hordhat rōvidgatyát?

Figyelt kérdés

Persze tudom senki nem kötelez h hordjak vagy ne. De sajnos vaskos lábaim vannak ám a dögmeleget nehezen türöm. Itthon oké, de ha utazok megannyi ember jön belem szemben és biztos vagyok benne h folyamatosan azt nézném h nem-e bámulnak meg h mekkota vádlim van (na azon azért van egy kis izom is) meg a combom sem semmi.

Ti mit gondoltok? Vagy mit tennétek? Mit tanácsoltok?

Amugy 20F vagyok, 171 cm és 95 kg.



2014. máj. 28. 14:03
1 2
 1/15 anonim válasza:

Hidd el, senkit nem érdekel :) nem fognak bámulni, inkább azért ha ilyen dögmelegbe hosszúgatyában rohadsz.

Inkább megakarsz sülni, mintogy felvegyél egy rövid gatyát? Amúgymeg sokkal jobban is néz ki egy ducibb, vaskosabb fiú mintegy vékony csontváz

16L

2014. máj. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi, imádlak :)
2014. máj. 28. 14:18
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha kimész az utcára akkor meglátod, hogy nem te vagy egyedül mackós alkatú rövid nadrágban, nálad sokkal kövérebb fiúk és lányok is abban vannak ilyen melegben és senki nem bámulja meg őket.
2014. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van!Nyugodtan hordhatod. Én is imádom a mackósabb pasikat!
2014. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem a 18 éves 110 kilós osztálytársam is rövidnadrágot hord...:D Ő ráadásul nem mackós, hanem kifejezetten elhízott. Sokkal hülyébben néz ki, ha valaki ilyen melegben hosszúnadrágban van. 18/L
2014. máj. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hordd nyugodtan, ha abban érzed magad kényelmesen. 18//F
2014. máj. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kicsit megnyugodtam :)
2014. máj. 28. 15:26
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem hordhat...
2014. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
kedves #8as! Már pedig én fogok ;)
2014. máj. 28. 16:49
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nem várom el senkitől, hogy megsüljön a hőségben - jobb az, ha felvállalja az adottságait. Viszont persze az nem árt, hogy tisztában legyen vele, mit illik és mi illik az alkatához. Sztem simán jól tud mutatni egy sort is egy mackósabb srácon, ha nem túl rövid a szára és nem feszül rajta nagyon, egy bővebb szárú fazon máris sokkal jobban néz ki. Egy normális bermuda meg senkin nem mutat nagyon hülyén.
2014. máj. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!