Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Továbbtanulók! Ti a gimnáziumo...

Továbbtanulók! Ti a gimnáziumot, vagy a főiskolát/egyetemet élveztétek/élvezitek jobban? Ha lehet, indokoljatok is!

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok a véleményekre. :)

16/L



#tanulás;egyetem
2014. jún. 8. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyetem. Volt pénzem, szabadidőm, nem volt annyira kötött.
2014. jún. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a gimiben nem igazán éreztem jól magam.

Fősulira imádtam járni, mert hozzám hasonló érdeklődésű és gondolkodású emberekkel ismerkedtem meg. Picit ijesztő volt, hogy 0 ismerősöm volt az elején, de nekem ez is nagy előnyt jelentett, mert ezzel nem csak én voltam így, ezért sokkal barátságosabb és nyitottabb emberekkel voltam körülvéve. Ösztöndíjat kaptam, így volt pénzem.

2014. jún. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az egyetemet. Ki nem állhattam a gimnáziumot.
2014. jún. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Egyetem. Egyrészt kevesebb az idióta évfolyamtárs, másrészt kevesebb az idióta tanerő. Ó és nincsenek huszonéves magukat tanárnak nevező bölcsész libák, akik tanítani nem tudnak, de magoltatni meg számonkérni annál inkább. Cserébe vannak bölcsész hallgatók, velük viszont éreztetni szoktuk mélységes megvetésünket.
2014. jún. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetem, szabadság buli, fiatalság, persze mellette tanulni is kell, de ekkor él igazán az ember
2014. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyetem. A gimit elsősorban a tetű tanárok miatt utáltam.
2014. jún. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez aztán az egyhangú válasz. :) Köszönöm mindenkinek!
2014. jún. 9. 15:19
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem ez egyén, illetve iskolafüggő. azért egyetemen is vannak érdekes tanárok, és gimiben normálisak. nekem hiányzik a gimi, de azért az egyetem se katasztrófa :)

21/L

2014. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!