Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az kozep iskolaban az evfolyam...

Az kozep iskolaban az evfolyamtarsaim szivatnak, csufolnak folyamatosan, es mar felek iskolaba menni, hogy megint kinevetnek. Ez az elso evem ott es csak felev utan vettem eszre hogy kinevetnek. Mit tegyek? Tobbi alatta

Figyelt kérdés
Probalok nem figyelni rajuk,de mar lett volna batorsagom arra hogy visszaszoljak,mit tegyek megunjak valamikor vagy ne hagyjam magam ? MIT tegyek ,mit tanacsoltok? A valaszokat elore koszonom!:))16/F

2014. jún. 8. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudod,vagy sejted,hogy miért csinálhatják?Mert lehet,hogy valamin változtatnod kéne,amég nem késő..
2014. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

állj a sarkadra, hát milyen férfi vagy te?

azt írod, 16F a nagy F a FÉRFI jele, csupa nagybetűvel, nem a siránkozó kisfiuké!

megmondom őszintén , én a suliban a legrosszabb fajta voltam, kihasználtam a testi erőmet, sokan féltek tőlem, aki nem tetszett szívattam, meg sok egyebet csináltam vele.

volt akinek az a poszt jutott, míg osztálytársam volt, hogy reggel bementem és megírta a házifeladataimat.

kapásból kiszúrtam ha valaki gyenge jellem volt.

mindezt azért írtam hogy lásd, van ennek másik oldala is.

és így, hogy a másik oldalon álltam azt tudom tanácsolni, hogy legyél kemény, tökös, harcias, lássák hogy veled nem lehet kötekedni!

ha gyenge jellem vagy, azt mindenki észreveszi, kihasznál, és még lehetne sorolni, gondolom érzed magadon.

de ha változol, akkor minden más lesz.

a gondolatokon változtass és más ember leszel.

csak így működik.

nem kell itt verekedni, csak éreztetni a többivel, hogy változott a helyzet, és megmutatni hogy kemény vagy.

ők is csak addig csinálják veled, azt amit.

remélem tudtam segíteni.

2014. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Masodik valaszado koszonom a valaszod igazad van :)) megfogom csinalni ;)
2014. jún. 8. 22:16
 4/4 anonim ***** válasza:
No, sehol semmi.
2014. jún. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!