Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akikdrogoznak/tak, vagy...

Akikdrogoznak/tak, vagy ismernek ilyen embert, lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Honnan szerzitek a cuccot? Jó, nyilván dealertől, de hogyan akadtatok össze vele? Barátok útján lehet csak, vagy tudnék drogot szerezni akkor is, ha egy ismerősömről se tudom, hogy drogozik? Hogyan történt az első behívás? Mennyiben különbözik szerintetek Budapest és Vidék? Honnan szerzitek meg rá a pénzt?

Félreértés ne essék, nem szeretnék drogozni, de nem is ítélek el senkit. Láttam egy filmet, ami felkeltette az érdeklődésem.



2014. jún. 8. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Hébe-hóba egy spanglit elszívtam 3-4 éve, akkor kizárólag ismerősökön keresztül intéztem a dolgot. Ismertem olyan embert, aki szintén fogyaszott, megkértem hogy vegyen nekem, én pedig kifizetem neki.

Ő mindenféle ismeretség nélkül vágott bele a dologba, egy buliban kérdezősködött, amíg rá nem akadt valakire egy füvescigivel. Összebarátkozott vele, és máris megoldotta a beszerzést.

2014. jún. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ez a bulizós is tök jó :)

Párszor füveztem, de mindig más szerezte, meg volt, hogy random osztálytársak kértek meg rá, hogy tekerjem meg nekik, ők

1: honnan szereztek, ha tekerni meg nem tudnak

2: honnan tudták, hogy én tudok tekerni? 6. érzék? :D

2014. jún. 9. 00:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Ma már inkább az olyat kell keresni, aki nem tud tekerni. :D
2014. jún. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 cli_hlt ***** válasza:

Igazi "dealer"-ből, aki hivatásszerűen, komoly pénzért csinálja, nincs sok.


Szinte mindenki ismerős-ismerősétől szerzi, vagy (kannabisz esetén) maga termeszti.

2014. jún. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én se dealertől szereztem, amit (ezt-azt, többfélét is), hanem ismerősöktől, akik szintén tolták vagy volt is náluk épp, de általában ez olyan eseti volt, nem előre rákészülős, régebben azért elég nagy (ráadásul helyi) haveri kör volt ehhez, mostanra ez lecserélődött, az össze haver/barát, akivel van is olyan viszony, hogy szóba kerülhessen az ilyesmi, vagy semmi ilyennel nem él, vagy ő se tud szerezni, vagy túl messze lakik.

Pénz azért annyi általában akadt, meg olyan közös beszállás volt, azért nem luxusoccokról volt szó.

Illetve boldogult ifjúkorunkban kreatívabb és kevéssé vagy egyáltalán nem illegális megoldásokhoz folyamodtunk (patronozás, benzókra ivás, szipu) pláne mert akkor tényleg nem volt pénz semmire.

Vidékiként jóval nehezebb, pláne hogy a lakóhelyemen szinte nincs egy haver se, itt el se járok sehová, szóval nem egyszerű a téma. Vadidegenekhez meg nem vesz rá a lélek, hogy odamenjek...

2014. jún. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ismerős ismerőse. Gyakorlatilag mindig így volt és van is :D Amúgy nem hinném, hogy vidéken nehezebb lenne a helyzet, csak azon múlik, hogy ismersz e embereket. De ha nem ismersz senkit, ilyen bulizó helyeken, vagy fesztiválokon valóban lehet próbálkozni esetleg :D
2014. jún. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Pánczél válasza:
vidékkel az a baj h sima füvet nehéz szerezni mert mindenki a biot szívja. bár elég 1 ismerős es minden meg van oldva
2014. nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 cli_hlt ***** válasza:
Igen, én is tapasztaltam, hogy BP-től való távolsággal arányosan nő a szintiszívók aránya :(
2014. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát még Tatabányán, az a káfonya világvárosa /: Kemény.
2014. nov. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bajer ***** válasza:
Vidéken a leginkább jellemző, hogy titokban termesztik a marijuanát vagy pl. télen a lefedett medencében tárolják a port nagy tételben. Az elosztás gyakrabban van a városokban, pl.Sziget Feszt, clubok, 8ker. Egyszer Sárváron kocsmában írták ki a pult fölé, hogy marihuána, de csak hülyültek.
2015. jan. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!