Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi van velem? (lent részletese...

Egy naaagy fan kérdése:

Mi van velem? (lent részletesebben)

Figyelt kérdés

Nem akarok suliba menni, nem akarok a barátaimmal lenni, semmi. Régen imádtam az udvaron az állatokkal foglalkozni, de már az se olyan jó. :( Átlagosan el megyek suliba, mert muszáj, hazajövök, felviszem a tanulnivalómat meg egy kis kaját a szobámba és órákig ottmaradok. Néha sírok, máskor nevetek (komolyan, ezek az érzelem hullámzásaim...). Este, amikor már mindenki alszik lelopakodok egy enniért és visszamegyek. Min. hajnalig TV-zek, olvasok vagy szomorúan merengek, aztán elalszok és reggel újrakezdődik ez az egész...

Mi ez? :(



2014. jún. 11. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Beléptél a tinédzserkorba, a hormonjaid szórakoznak veled egy kicsit, majd kinövöd és persze nem lesz mindig ilyen.
2014. jún. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hú, de rossz... Ellenszer?
2014. jún. 11. 18:53
 3/6 anonim válasza:

én is átéltem..

én online játékokkal játszottam kínomban. de elég hamar kinőttem ezt a korszakot :)

"dackorszak" elmúlik :)

2014. jún. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem akarsz ellene küzdeni, mert úgysem nyerhetsz és még a végén magadra veszed a dolgot, de mint mondtam, nem lesz mindig ilyen a kedved, ez egy elég szélsőséges dolog, majd elmúlik. Annyit tehetsz, hogy nem hagyod, hogy nagyon eluralkodjon rajtad, fogod magad és igenis csinálsz olyan dolgokat, amikhez az adott pillanatban nincs kedved.
2014. jún. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagy séták valamennyit segítettek
2014. jún. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Megpróbálom, aztán hátha történik valami! :)
2014. jún. 11. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!