Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A pesti emberek hogy viszonyul...

A pesti emberek hogy viszonyulnak a melegekhez?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy ők már n is foglalkoznak veluk..mondjuk nem azokra a melegelre gondolok akik teszik magukat. Meg rozsaszinu poloba jarkalnak meg ilyenek hanem mondjuk olyanokhoz aki teljesen normalisan viselkedik csak tudjak rola hogy meleg.

2014. jún. 11. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Melyik pesti emberek? Melyik rózsaszínpólós "melegekhez"?

Nem egyértelmű a kérdés. Pesten laknak vagy 2 millióan...

2014. jún. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát egyéni velemenyeket kérek hogy ki hogy viszonyul melegekhez
2014. jún. 11. 21:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát két férfit kézenfogva azért megbámulnak kicsit, de nem nagyon szólnak be. De tény hogy itt nem a melegek a legextrémebbek amit látni lehet.
2014. jún. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valóban ezerféle extrém ember van az utcán Pesten-Egy rózsaszín póló semmit nem jelent.Manapság rengeteg 10enéves fiú is felvesz rózsaszínt vagy más érdekes nőies árnyalatokat.Ettől még nem is feltétlen lesz valaki b*zis.Ha már aláhúznál egy melltartót akkor lehet megrökönyödést keltenél nemrég egy cicanacis melltartós srácot láttam Pesten. :D Szerintem Pesten az ingerküszöb eléggé kitolódik.De amúgy miért olyan fontos hogy tudják rólad?Mert az ok hogy előbb utóbb megtudják emberek de mondjuk direkt hirdetni coming outolni hogy tudják a melóhelyeden mindenhol.Az lehet hogy nem szerencsés.
2014. jún. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A BUDAPESTIEK inkább azokhoz viszonyulnak rosszul, akik Pestnek nevezik a fővárost. Amennyiben a Buda-Pest ellentétre gondoltál, a budai emberek elviekben konzervatívabbak, főleg a nagyon durva kerületekben, pl. a 12-ben. A pestieknél jobban pörög az élet, nem kell sokat várni a buszra, meg sem tudnak téged nézni.


Itt szerintem senkit sem nézünk meg. Ha valaki rózsaszín pólóban van, vagy kézenfogva a párjával, az teljesen oké. Belvárosban sok ilyet látok. itt nem bámuljuk meg az arabokat és az afro-amerikaiakat sem.


Munkahelyeken sincs szerintem ilyen megkülönböztetés (nálunk pl. a főnök elismerten meleg, ismerjük a párját is, pedig ez államigazgatás), de a barátom multinál van, neki is meleg az egyik főnöke, ott sincs ebből problem.


27L

2014. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!