Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért rossz jó csajnak lenni...

Miért rossz jó csajnak lenni olyan baráti körben ahol a fiúk vannak többségben?

Figyelt kérdés

Nem akarok beképzeltnek tünni, de én vagyok a legjobb csaj a társaságomban ahol 80%-ban fiúk vannak. Mindenki engem bombáz, már már kellemetlenül érzem magam miatta. Pozitív és magabiztos vagyok. Mindenkivel jól elbeszélgetek. Csajok közül én vagyok a party lelke. Nem vagyok besavanyodva és élvezem az életet. Ja és nem pasizok, nem kelletem magam, nem fekszem le egyikkel sem. Fura ez a helyzet amióta egyedülálló lettem (4 év után)záporoznak. Persze csak az nem aki érdekelne. A barátnőm megsértődött azon hogy a pasi akit akart rám van állva, dehát erről nem tehetek. Szarul is érzem magam emiatt.

Hogyan védjem ki ezeket? :S

Jók a melleim és azért van ez tudom. Csak egy kétlábon járó mellet látnak bennem sztem.

De nem akarom elhagyni ezt a társaságot és barátokat.



2014. jún. 13. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerezz magadnak pasit, vagy mond, hogy mennyire odavagy XY-ért, akkor tudni fogják hogy felesleges próbálkozniuk. Vagy legyél ronda. :D

Mond meg ezeknek a fiúknak, hogy te csak barátként tekintesz rájuk.

2014. jún. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha csak 20% a csajok szama, akkor nincs sok vetelytarsad, szoval lejjebb veheted a nahgod.
2014. jún. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az durva ha kb. 4 csajból te vagy a legszebb. A maradék 3 szőröstalpú barlanglakó? Úgy nem túl nehéz.
2014. jún. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagy csöcs, nagy arc.
2014. jún. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valami dekoratívat vegyél fel. Bevallom nem olvastam el, csak azt a részt szúrtam ki, hogy nagy melleid vannak.
2014. jún. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!