Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az ukrajnai örmény, vagy...

Az ukrajnai örmény, vagy ukrán lányok szívesen ismerkednek európaiakkal, magyarokkal? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Nyilvánvalóan ha a neten, akkor magától értetődően gyakran elrepülsz hozzájuk, ha pedig élőben, akkor már odakint.

2014. jún. 15. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Mivel szegényebb társadalom ezért nagyon könnyű velük ismerkedni, ha nyitott pénztárcával jársz.

Nem tudom a korod, de már a 16-20 éves lányok nagy része "szeretne" jó létben élni.

Magyarokhoz képest pofon egyszerű társaságot szerezni akárcsak Szerbiában pl

21F

21F

2014. jún. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Az általad írd pl. 19 évesnek a 29-es nem sok picit? :) Engem nem zavar, sőt. :)
2014. jún. 15. 11:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok akik ez sem számít.
2014. jún. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
61%

Én ukrán vagyok, azaz ukrajnai magyar.


Az itteni lányok teljesen más mentalitással vannak megáldva. Sokkal komolyabbak, értelmesebbek.


Már az öltözködésben is eltérnek.


Míg Pesten a legtöbb lány qurvás öltözékben vagy slamposan jár, az orosz/ukrán nőknek fontos a szép, elegáns viselet.


Tehát nagyon nőiesek. Sokat adnak magukra.


Karakánok. Ég és föld a két világ.


Nem anyagiasak, de persze ezt azok jobban tudják, akik nem itt élnek...

2014. aug. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Isti1976 válasza:

Igen szívesen ismerkednek, de elég drága ám annyit utazni (taxi, szállás stb). Bár Kijev szép város és repülővel közel. Az ukrán lányok igényesek, műveltek, szépek és nyitottak a Magyarokhoz képest. Ugyanakkor ahhoz hogy értékeljenek ott is le kell valamit rakonod az asztalra, pl ukrán nyelv alapfokon, műveltség stb.


Az anyagiasság inkább az orosz nőkre jellemző, szerintem.

2016. máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Azért ne túlozzunk. Kijevben az ukrán lányok nem állnak le csak úgy "bulizni" valakivel, mert külföldi.

Egy szórakozóhelyen meghívtam egy lányt egy italra. Elfogadta, de azt mondta csak a legdrágább pezsgőt issza, mert nekem van pénzem rá úgyis. No comment.

A barátomra addig volt ráállva két 20 éves lány, amíg fizetett és fizetett. Amikor rosszul lett, mindkettő otthagyta és egy kb 50es fószerra akaszkodtak.

2017. okt. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!