Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon szeretnék 1 megtért...

Nagyon szeretnék 1 megtért kereszténylányt, aki élvezi az életet, nem a bulizás és a szesz boldogítja, vannak tervei, van egyénisége, és nem a média az 1-etlen kikapcsolódása, és családcentrikus! Találhatok még valahol ilyen lányt? 24/F

Figyelt kérdés
Értékeje az életet, és tudja, hogy nem lehet véletlen, hogy a Földön vagyunk!

2014. jún. 17. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló erősen vallásos közösségekben, mint amilyen a tiéd. Jobb ötletem nincs, ha nem lenne kritérium a vallásosság, akkor sokkal könnyebb dolgod lenne, de így igencsak nehéz dolgod lesz, bár gondolom ezzel tisztában vagy. Úgy tudom, hogy vannak ilyen keresztény ifjúsági találkozók, meg ehhez hasonló programok, azokon is szétnézhetnél, hátha sikerülne valakit találni. Sok sikert!
2014. jún. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Elvárás a kereszténység igen, mert eddig nem keresztényekkel voltam és mindegyik bulizni akart eddig semmi mást! Nem szentfazék vagyok, de hiszem, hogy van az életnek értelme! Sok keresztény van mindenhol, csak segítséget kértem a hol kérdésre! :)
2014. jún. 17. 16:31
 3/4 anonim ***** válasza:

19 éves lány vagyok, grafikusnak tanulok, a hobbim a rajzolás, ezáltal imááádok múzeumokba, színházakba járni :) Nem iszik alkoholt, nem fogyasztok dohány termékeket, és életemben kétszer voltam bulizni, azaz élmény következő három életemre is elengedően kitart ... :D


Katolikus vagyok, megvagyok keresztelve, de egyáltalán nem gyakorlom a vallást. Én vagyok az ellen példája annak, amit te leírtál :)

2014. jún. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En is ilyen vagyok, de külföldön elek...

23L

2014. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!