Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha választhattok akkor a...

Ha választhattok akkor a buszon ablak mellé ültök vagy nem?

Figyelt kérdés
Kérdés adott, melyik széket foglaljátok el legszívesebben és miért? :-)
2014. jún. 20. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ablak mellé szoktam mindig ha lehet
2014. jún. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ablak mellé. Egyrészt jól esik bámészkodni, másrészt meg nem ülök kívülre, hogy át kelljen másznia rajtam annak, aki le szeretne mellém ülni.
2014. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ülök le, így kevésbé vagyok kiszolgáltatott helyzetben, amikor megkérdezi tőlem 3+ személy, hogy mennyi az idő, vagy amikor cigit kérnek.
2014. jún. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ablak mellé ülök, mindig rengetegen szállnak fel, ha kívülre ülök, mindig néznek, hogy miért nem állok fel...

PEDIG én is egész jegyet veszek, és nem lopom a pénzt, a lábam meg a munkából kifolyólag nem is bírna, még 1 óra álldogálását.

2014. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés, mert az ablak mellé, ha leülsz, az ugye maga mint tény, jó. Kilátsz, jön a levegő, te határozod meg, mennyi helyet foglalsz. Viszont: ülhet melléd valaki, és akkor beszorulsz. De kívülre ülni meg bunkóság.


Én egyes ülésre ülök, vagy nem ülök le.


26L

2014. jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen busz, hova, mennyit utazok.


Hosszabb távon, ha tudom hogy pl végig megyek, akkor ablakhoz ülök, hogy mellettem tudjanak le-fel helyezkedni a népek. De alapvetően nekem édes mindegy hogy kívül vagy belül.


Esetleg tömegben kellemetlen, főleg ha valamelyik suttyó még a táskáját, retiküljét is a pofámba tolja a belső ülésen.


De pl távolsági buszon én gyakran ülök a belső ülésre, mert háti táskámba felviszem a laptopot, 2 liter vizet ne haljak szomjan 40 fokban a 3 órás úton, stb. És azt sokkal könnyebb útközben kitenni magam mellé a folyosó részre, mert se fentre nem fér, se a lábaim közé.

2014. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ablak mellé, ha lehet. Én is azért, mert szeretek bámészkodni. :)
2014. jún. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindig ablakhoz ülök, ha van rá lehetőségem, illetve mindig az ajtófelöli oldalba. :D
2014. jún. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Alap, mert legalább lehet kinézni, meg ha kívül ülök akkor valaki szólni fog nagy valószínűséggel, hogy ő le szeretne ülni... Meg szerintem kívül ülni szar.
2014. jún. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-)
2014. jún. 22. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!