Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Férfiként mennyire kell attól...

Férfiként mennyire kell attól tartanom, hogy bele raknak valamit az italomba, és megerőszakolnak/kirabolnak?

Figyelt kérdés

Vannak ilyen homoszexuális rablók?

Mert a lányokat úgy óvják, hogy vigyázzanak, nehogy bele tegyenek valamit a piájukba a diszkóba.

De a férfiakkal semmi nem szokott történni?


Nyugodt lehetek?



2014. jún. 23. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem, attól, hogy nem erőszakol meg még rablási szándékkal bepróbálkozhat, ha meg megerőszakol akkor örülj, hogy te is kaptál valamit :D na jó ez elég durva vicc
2014. jún. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát most mit mondjak, hallottam 2 olyan esetet ismerősöktől ahol srác piájában volt drog, mondjuk az egyik talált valahol egy tipikus női koktélt, tele, elhagyva egy bulihelyen a hülye meg felhajtotta...

Erőszakról nem volt szó, mondjuk szerintem az is elég ha kizsebelnek.

2014. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
soha nem értettem, hogy lehet beletenni vkinek a piájába bármit is...mármint minden épeszű embernek alap, hogy a piára egy szórakozóhelyen figyelünk, és nem hagyjuk "őrizetlenül"
2014. jún. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó, nekem úgy tettek a piámba ekit, hogy végig a kezemben volt...
2014. jún. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Én meg azt nem értem, hogy az én italomba miért nem tesz soha senki ingyendrogot?! Hova járjak, hogy ez megtörténjen? Utolsó, hogy nem vetted észre az eki tipikusan erős szagát és ízét?????
2014. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Férfikat ebben az esetben kábultság közben összeverik és kirabolják. Volt akinek az autóját is vitték. Én a helyedben inkább óvatos lennék, felénk történt már több eset férfiakkal is.
2014. jún. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek könnyen előfordulnak, ha hülyegyerekek járnak bulizni. De azért egy kicsit értelmesebb ember odafigyel ezekre. Persze bárkivel megtörténhet, de egy óvatosabb embernél sokkal kisebb az esélye, mint valami k*cs*gnél.
2014. jún. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul, hogy belecsempésznek valamit az italodba, de kicsi az esélye annak, hogy megerőszakolnak. A rablás valószínűbb.


4 év alatt 2x kaptam ingyendrogot, egyszer GHB-t, egyszer ekit. A GHB-s eset után hazavittek a haverjaim, egy gyanús ember se jött oda hozzám, és semmim se tűnt el, pedig elvileg kábán feküdtem egy kanapén egyedül, fél órán át. Az ekit egy pár gyökér tinédzser rakta a piámba, aztán azon röhögtek, milyen idiótán táncolok.

Erőszakolás, rablás nem történt.

Azt fontos megjegyeznem, hogy mióta eszemet tudom, csak bontatlan üvegből, vagy személyesen ki kért, előttem kiöntött italt fogyasztok, a poharamat/üvegemet pedig sosem hagyom egyedül, mégis megoldották a retkek.

2014. jún. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, végiggondoltad, hogy hogy? Mert tényleg érdekel, ha bontatlan üvegből iszol akkor hogy? Habár az üveg szájába is bele lehet nyomni.

Amúgy kérdező szerintem jobb félni, mint megijedni. Férfiként téged nem megerőszakolnának, hanem megvernének meg kirabolnának.

2014. jún. 24. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy különösebb probléma nélkül bele lehet valamit dobni vagy esetleg önteni egy fedetlen pohárba ha valaki kicsit álldogál melletted óvatlanul vagy elsétál előtted.

Persze pár helyről pletykálják, hogy maguk a pultosok teszik bele, de ez azért már elég vad feltételezés...

De ismerősömet úgy drogozták be, hogy a barátnője ment el és hozta a piát. Gondolom csak nem ő tette bele, de az is elég ha kicsit nem figyelt oda valaki, még ha végig ott van előtted vagy a kezedben a pohár.


5ös: A GHB színtelen, szagtalan, íztelen.

2014. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!