Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon sokrétű ízlésem van....

Nagyon sokrétű ízlésem van. Rengeteg dolog érdekel. Hogyan ismerhetnék meg hasonló embereket?

Figyelt kérdés

Pl nagyon szeretnék menni a soundra, de az ozora is legalább annyira érdekel. De az extrém sportok is érdekelnek,ahogy a művészetek is, gyakorlatilag a metálon kívül minden:D (bár ha egy helyes pasi elhívna metál koncertre,talán még azt is bevállalnám:P)

Nem tudom létezik még más ember is,aki ennyi mindenre nyitott lenne,vagy csak én járok csukott szemmel? Aggódom,hogy ha elkezdek ismerkedni nem fogom megtalálni a saját társaságom:(

Valami kis megnyugtatás is elég, hogy léteznek még hasonló emberek:D Köszi:)

25N


2014. júl. 1. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak de sokukról kiderül előbb-utóbb hogy mégse olyan nyitottak mindenre. Az a pár aki tényleg ilyen, mint magam is, kevesen vagyunk és nehezen tudunk beilleszkedni vagy legalábbis partnereket találni a szabadidőhöz.
2014. júl. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
léteznek széles érdeklődésű emberek, de amit leírtál, az szerintem kevés hozzá.
2014. júl. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem annyira sok dolog. Érdekel egy fesztivál... és egy másik fesztivál?
2014. júl. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Ez tényleg nem sok. Vannak akiket sokkal több dolog érdekel. Abban az a megoldás hogy ha nincs olyan társaság, akkor többe kell bekerülni. Egyikkel mész ide, másikkal mész oda. Ki tudja, még a végén általad megismerik egymást és ők is jó barátok lesznek (én így jártam).
2014. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom létezik még más ember is,aki ennyi mindenre nyitott lenne,vagy csak én járok csukott szemmel?



Ne mááár. :D

Bírom, amikor az emberek megismételhetetlen gyémántként tekintenek magukra.

Én megyek Ozorára, pedig most éppen black metal-t hallgatok, reggel meg pop zenére edzettem. Na bumm. Nem nagy szám.


Tehát nyugi, fesztiválozd végig a nyarat, érezd magad jól! :)

2014. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nos ezek szerint itt sok mindenkinek elkerülte a figyelmét egy szócska, amivel végül is csak a mondatomat kezdtem, de áhh nem olyan lényeges az...hogy PL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -.- de kösz,kösz mindenkinek a sok kedves beszólást és leoltást, így kell ezt csinálni. De hát neten ez is könnyebb mint élőben ugyebár...

Mindenesetre mentek a "kapd be" kezek. nem szoktam pontozni, engem halál hidegen hagy kinek mennyi %a van, (sőt még az is, h nekem mennyi van, sose nézem) ,de ami sok az sokk.....

2014. júl. 1. 20:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudod, az, hogy sokrétű vagy pont nem csak 2 db példával kell szemléltetni, mert 2 dolgot minden ember szeret.


De igazad van, bocsáss meg, nagyon különleges vagy, mert ilyen hisztis 25 évest nem nagyon ismerek.

2014. júl. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is sok mindenre nyitott vagyok és azt a "megoldást" választottam, hogy több barátom van.

Igazán újító jellegű, igaz!?


Van akivel bulizni mehetek, mással moziba járok akciófilmeket nézni. A harmadikkal szinte saját könyvklubbunk van és lehetne folytatni.

Kb lehetetlen olyan embert találni akinek minden érdeklődése ugyanaz, mint a tiéd és szerintem fölösleges is ilyet keresni. Engem untatna.

2014. júl. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!