Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Mosanában eléggé felüötték a fejüket a gyerek zsúrok és egyszerüen nem tudom megérteni...valaki ezt élvezi? Van aki az egész osztályt meghivja a bulira az 2O-3O gyerek.Meg olyan mű tortákat csinálnak(jobbik esetben van aki veszi készen a tortát) ,hogy panasz van ,hogy felfordul a gyerekek gyomra. Meg szombat vasárnap vannak ezek a party-k de nem tudom ,hogy van erre egyeseknek erejük még volt iskola 2-3 óráig is oda voltak szegények és még egyeseknek van erejük ilyesmire hétvégén?Az én gyerekem hétvgén sokáig alszik meg itthon van velünk olyan fáradt. Mi ebben a poén?

2014. júl. 3. 17:33
 1/3 A kérdező kommentje:
De talán az a leg bosszantóbb ,hogy a csládtagokra tojnak mindig a barátok meg a jött mentek vannak az élen. Nagyi ,nagyapó ,dédi ,nena stb. nem hivják meg csak azokat akiknak semmi kzük a csládhoz?
2014. júl. 3. 17:35
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyilván a szülők nem a saját szórakozásukra hívnak az otthonukba és vendégelnek meg, szolgálnak ki, meg vigyáznak 20-30 gyerekre. Tudod, csakis a gyermekük kedvéért, öröméért teszik ezt. Nekem még nincs gyerekem, de ha szeretné, én is szívesen szerveznék neki zsúrt, egy évben egyszer ki lehet bírni.

Továbbá nekem úgy tűnik, a többi kisgyerek is élvezi az ilyen kis összejöveteleket.

2014. júl. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, és hogy miért nem a rokonokat hívják meg. Hát szerintem őket is meg lehet hívni, meg külön is meg lehet ünnepelni velük a születésnapot, de azért lássuk be, hogy egy kisgyerek jobban élvezi a zsúrt a kis társaival, mint a nagymamával, meg a dédimamával, papával stb. És szerintem ez fordítva is így van, az idősek sem vágynak gyerekzsúrra, így nem biztos, hogy zokon veszik, hogy őket arra nem hívják meg. Ez a gyerekekről szól, ennyi.
2014. júl. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!