Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mégis kik ezek a "híres" emberek?

Mégis kik ezek a "híres" emberek?

Figyelt kérdés
Egyre többször botlom Facebookon és Ask.fm-en nagyon sok követőt felmutató nevenincs emberekre, akiket a Facebookon kívül sehol nem látni. Mégis mitől lettek ilyen híresek? Pl. ez a gyerek, aki eléggé divatb*zi: [link]

2014. júl. 9. 18:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Olyanokra gondolok, akikből még megasztárt sem csináltak a ker. TV-k, tehát semmit sem mutattak fel a társadalomnak... Mégis mitől van ennyi követőjük?
2014. júl. 9. 19:01
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne híres?
2014. júl. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jaj ne értetlenkedjél már Deggial, nézd meg amit belinkeltem:

- Facebook: 10 372 személy követi

- Ask.fm: 446 ajándékok, 580354 lájk, 3972 válasz


Én úgy értette, hogy a Facebookon, az interneten miért ilyen híresek? Ilyen szempontból te is híres vagy itt gyakorikerdesek.hu-n a trollkodó válaszaidról, Deggial. Már nem először látlak, mindenféle kérdéshez oda kommentelgetsz ilyen közönyös válaszokat.

2014. júl. 9. 19:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Megnéztem és továbbra se tudom. Csak egy ismeretlen senkit láttam, mást nem. Szerintem te vagy nagyon eltájolva.
2014. júl. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még sosem hallottam róla…
2014. júl. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A kérdező sem arra gondolt, hogy olyasmi híresség mint pl. SP vagy Fluor.

Hanem Facebook-híresség. A rengeteg követő, Ask.fm-es ajándékok, rengetek like a képekre.

Holott a srác még nem is helyes szerintem, semmi különleges nincs benne.

2014. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jézusom, ez a csávó nagyon undorító. O.o
2014. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, mi az oka annak, hogy ilyen híresek a neten? Semmi tehetség, műveltség nem szorult beléjük... hasonlóak a valóság show-k "sztárjaihoz", amit ahhoz tudnék hasonlítani, hogy a kakából cukrozott kakaót csinálnak belőlük a ker. TV-k. Csak azt nem értem, hogy ezeket a FB-hírességeket ki/mi tette híressé?
2014. júl. 9. 21:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Modell.
2014. júl. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!