Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért divat a sátánizmus?...

Miért divat a sátánizmus? Jelképek mutogatása, sátánista játékok, pentagram mint divat? Miért divat ez? 18F

Figyelt kérdés
Ennyire érdektelen birkák lennének a kortársaim? Miért kell sátánista pentagramos,egyszemű piramisos pólókban járkálni? Kezd gusztustalanná válni a helyzet számomra.

2014. júl. 19. 18:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
Mi a baj vele?
2014. júl. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A sátánizmussal mi a baj? Óóó, semmi. :D
2014. júl. 19. 19:24
 3/20 anonim ***** válasza:
58%
Hát akkor meg?
2014. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Az egyszemű piramis Szabadkőműves jelkép, ők pedig Deisták voltak. Ha persze minden más vallás sátánizmus, akkor a reformátusok is azok(feltéve hogy katolikus vagy) a sátánizmus Sátán(a keresztények által megfogalmazott személy) éltetését jelenti, ha nem benne, hanem egy másik Istenben hiszel, akkor nem lehetsz sátánista.
2014. júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Inkább ma egy sátánista, mint holnap egy hitgyülis, vagy jehova tanúja:D
2014. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Mert egyesek nem tudnak normálisan élni, kell nekik mindenféle f@ szság, hogy kemények legyenek. Az a legszomorúbb, hogy már azt éljük meg, hogy az emberek ezeket divatként veszik fel, ma már a legtöbb neonáci is mi? Divatszar, semmi köze az elvekhez stb. Tiszta szégyen az egész.
2014. júl. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Ki fogják ezt nőni a srácok. Nagyon-nagyon ritka a felnőtt ilyenben.

Ebben a korban a mi osztályunk is volt két nagyon rosszul srác és szintén ilyenek voltak, de én ezek nem is akadtam fenn, mert sokkla fontosabb dolgaim voltak: tanulás, sportolás és plátói szerelmek :P

2014. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy "sátánista" pólóm. Igazából azért hordom mert szép. Egy angyal szerű csajt ábrázol vörös szárnyakkal s szemmel fekete-fehér árnyalatú fákkal és egy nagy holddal a háttérben. Még háttérképnek is elmenne, de gyönyörűen megszerkesztett kép. Ezért vettem meg, mert nagyon tetszik, nem azért mert jaj de sátánista (ha egyáltalán az) Am meg nem hiszek se istenben se a sátánban.
2014. júl. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%

A sátánizmust a sok tudatlan marha teszi divattá, aztán fogalmuk sincs arról, hogy valójában mi az. Mindenből divatot akarnak csinálni. A spirituális sátánizmus például egy nagyon szigorú, (NEM gonosz) önfejlesztéssel kapcsolatos vallás/szekta, semmi köze a divathoz, vagy bármi keresztény marhasághoz.

Ha érdekel, olvass utána, pár hasznos link: (mielőtt hazug kamuoldalra tévedsz)

magyarjos.heliohost.org

spiritsoferidu.wordpress.com

esposinghun.heiohost.org <- ez a weboldal a keresztény egyház/biblia kevesek által látott árnyoldalát mutatja be, forrásokkal alátámasztva.


Ha kérdésed van, írj privátot

2014. júl. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%
Kilences voltam, egy utószó: az Illuminatinak sincs semmi köze a spirituális sátánizmushoz
2014. júl. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!