Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 23 éves létemre folyamatosan...

23 éves létemre folyamatosan lekislányoznak, főleg a szüleim, amitől már égnek áll a hajam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Lekislányoznak, aztán mondom nekik, hogy már nem vagyok 8 éves, hogy így beszéljenek velem,- holott teljesen éretten viselkedek, nem tudom honnan ez a kislányozási mánia, de már más idősebbek is mondták ezt- és hogy ezzel leégetnek mások előtt. Mi az, hogy ha az ember még nincs 30 éves, akkor még csak egy kis pisis? Holott valamelyik 15 éves érettebb lélekben, mint egy másik 30 éves nő. Teljesen felnőttként viselkedek, de semmi, úgy néznek rám a szüleim, mint egy 8 évesre, és ezt halál komolyan mondom. Mit tegyek még, vagy mondjak nekik, hogy ez az egész el is érjen hozzájuk? 23/L

2014. júl. 24. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg velük, hogy ez téged zavar..bár szerintem te mindig az ő "kislányuk" maradsz.
2014. júl. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Remélem azért nem:/
2014. júl. 24. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

Csak a viselkedéseddel lehet megmagyarázni nekik,hogy ki vagy te.Nem ok nélkül kislányoznak le.Lehet túl visszafogott vagy.Aki olyan "megalapozom a jövőmet,semmi szex,apuci kicsi lánya vagyok" típus,nincs beleszólása semmibe,mindent a szüleivel beszél meg,konzervatív...stb, arra nem csoda ha senki sem tekint nőként.

Akik isznak,cigiznek,buliznak,teli vannak tetkóval,piercinggel,darkosra festik magukat,szexi ruhákat vesznek fel,20 évesen már a pasijukkal laknak...Az anyjuk max álmaiban szólhat bele,hogy mikor, mit, merre. őket azért komolyabban veszik ilyen téren.Nem azt mondom hogy ilyennek léne lenned,csak érzékeltetem a különbséget.A papucsság nem jó,ha nincs önálló döntésed függsz valakitől,pl bejelented hogy hova mész,kivel leszel,mit csináltok...ehhez semmi köze a szüleidnek.Bár fogalmam sincs milyen vagy,mit mondasz el nekik,erről nem írtál semmit.

2014. júl. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szülj nekik unokát. Általában beválik és még öregíted is őket vele.
2014. júl. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ez egyértelmű jele annak, hogy vissza akarnak húzni a fejlődésedtől, az előrehaladásodtól, mert félnek az ezzel járó magánytól, ami majd rájuk vár. Valóban szépen mondd meg nekik, hogy ideje végre felnőttként kezeljenek ...
2014. júl. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gebasz1 ***** válasza:
Szeresük a 23 éves kislányokat, a szülőnek mindig gyerek a gyerek .Nem látják az érettséged :saját család irányába való mozdulás, önálló életre való törekvés valószínűleg ezek nem teljesültek még
2014. júl. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!