Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi ez a tini hülyeség, hogy...

Mi ez a tini hülyeség, hogy minden lánynak kell egy meleg barát?

Figyelt kérdés

Eléggé idegesítőek. Én nem reklámozom a beállítóttságom, de mégis olyan sokan mondják, hogy kell egy meleg barát. Többnyíre ilyen ribik jönnek ezzel akik szerintem "megakarják törni a jeget", minthogy betekinteni a homoszexuális kultúrába. Akik azt hiszik, hogy minden meleg pasi nőies. Én férfias vagyok és csakis évente párszor megyek plázába ruhákat venni és akkor is eléggé utálom, hogy ott mindenki lököd mindenkit mikor teljesen nagy menőknek hiszi magát ott mindenki pedig egy adag lúzer ki az őnbizalomhiányosságát új öltözékkel próbálja elfelejteni.

Nem azt mondom, hogy egy férfi ne adjon magára, de eléggé gáz, ha valaki ott költi el az összes pénzét.


Visszatérve a lényegre. Mégis ki találta ki ezt? Mire jó? Nekem a pasik kellenek nem pedig nyálas plázacicák akik a facebookon több száz lájkukkal azt hiszik, hogy ővüké az egész világ. Meg akik a szüleiktől pénzt tarhálnak és máris gazdag az miatt, mert a szülei nem tudnak nevelni gyereket....



2014. júl. 29. 15:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mire jó, azt én sem értem... Bár talán az lehet, hogy a meleg nem akar ráhajtani. Egyértelműen. Meg sokan félreértik a melegeket, és azt hiszik, olyan, mint egy barátnő. Vagy nem tudom.
2014. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Azt hiszik, hogy melegekkel haverkodni meno per pillanat.
2014. júl. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Mert a filmekben mindig olyanok. Lányosak, nyafognak, idióta gesztusaik vannak, mindenen lehet velük együtt visítozni...
2014. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%

https://www.youtube.com/watch?v=G5pvUaMgfC8


hülye női lapok


én tuti valami ufo vagyok, mert az alapján barátkozok valakivel, hogy milyen ember, nem a szexuális preferenciái alapján

2014. júl. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%
Mire jó? A meleg fiú barát olyan, mint egy barátnő, csak nem szúr hátba, nem szebb nálad, nem szedi a fiúkat előled. Legalábbis ez lehet az ok, az elképzelés a jelenség mögött, meg persze mert ez manapság divat.
2014. júl. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

Hát nem tudom, aki csak azért akarna barátkozni velem, mert van egy az átlagtól eltérő jellemvonásom tuti elküldeném a francba. A r.bancokkal meg alapból nem kell foglalkozni. :)

Hogy egy kicsit a másik oldalról is szóljak, én lány vagyok és az egyik legjobb barátom egy meleg fiú. Nem azért kezdtem vele barátkozni mert meleg, hanem azért tudom, hogy meleg, mert már bízik bennem annyira, hogy egy ilyen dolgot megosszon vele. Szerintem ez a normális hozzáállás, de hát franc tudja.

Ja és mióta tudom, azóta sem úgy nézek rá mint egy barátnőre farokkal, hanem örülök, hogy van egy nagyon jó fiú barátom. A fiúk máshogy látják a világot na =D, jó egy kicsit bele lesni.

2014. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Nézd meg a válaszokat az ötezer "létezik-e fiú-lány barátság" kérdésre és megtalálod a választ. Nagyon sokan úgy vélik, hogy ellenkező neműek közt nem lehet barátság (nem értek velük egyet) mert akkor úgyis több lesz belőle, stb, gondolom ezzel küszöbölnék ki ezt az ilyen csajok, garantáltan nem fog a meleg fickó "többet érezni" iránta.
2014. júl. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%

5-os,

Ne hogy el hidd, hogy egy meleg fiu nem szur hatba? Nane! Sot, soha ne legyel egy meleg fiu rossz oldalan, merge eleted vegeig kovetni fog. Ennel nagyobb utalatot, megszegyenitest, megalazast, elatkozast senki mastol nem kapnal. Ja, es nagyon erzekenyek, ugy kell veluk banni mint egy festett tojassal. Viszont ha normalisak, jo tarsasag.

2014. júl. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%

Hát én liberális homofób vagyok (nincs bajom a b*zikkal, amíg nem tolják a pofámba a dolgot), de nekem egyszer azt mondta egy csaj: a "melegek" (ezen a melegezésen mindig elröhögöm magam...) olyanok, mint egy barátnők, csak nem hisztiznek.

Szóval a fene tudja.

2014. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egy olyan sztereotípia lengedez a fejükbe, velük lehet egész nap plázázni, parfümöket szaglászni, meg más pasikat kibeszélni. (vannak ilyenek, de persze messze nem akkora hányadba mint ezek a csajok képzelik)
2014. júl. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!