Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy legyek menő az osztályba,...

Kocsisbarbi kérdése:

Hogy legyek menő az osztályba, hogy megjegyezzenek?

Figyelt kérdés
egy 13 éves lányt képzeljetek el, szőke haj, kék szem 175 cm körüli magasság, és pattanásos kicsit az arcom de azért nem olyan nagyon. olyan átlagos lány vagyok nem is szép nem is csunya. jóba vagyok a lányokkal, meg nagyjábol a fiukkal is

2014. aug. 6. 16:43
 1/6 anonim válasza:
Vékony vagy?? Marmint ugy ertem h nem vastag lab meg kicsit duci pocak.
2014. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem akarsz menő lenni, de mindenkivel szemben úgy cselekszel, hogy ne ébressz bennük ellenszenvet.
2014. aug. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Jol oltozkodj. Cicanaci poloval es kek nyari sallal ami kiemeli a szemed szinet. Mindig mosolyogj. Mindenhol legyel ott, de ne idegesitoen. Nekem bejott. (Csak nem kek a szemem, hanem barna. Nyilvan sotetebb sal.) ;)
2014. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Cicanaci az aztán kell...
2014. aug. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először is felejtsd el azt a szót, hogy "menő", ilyen szó NINCS. Ha népszerű akarsz lenni akkor próbálj meg minél több embert megismerni, légy velük kedves és járj társaságba velük
2014. aug. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket. ja nem vagyok kövér ink sportos
2014. aug. 6. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!