Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Osztálytársaim kicsaltak a...

Osztálytársaim kicsaltak a Szigetre. Fél órát bírtam, aztán sikítva menekültem. Megkaptam: antiszociális, kövület stb. Tényleg ez lennék?

Figyelt kérdés

És még vki fizet ezért? Külföldről idejön? Ezért a rakás sz**ért?

Akkor se mennék, ha nekem fizetnének.

Azt a sok hulladék „ki ha nem én” Janit meg rib**ot ami ott van. Megérett a napalmra az egész.


2014. aug. 12. 19:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Viseld el hogy másnak ez bejön.
2014. aug. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ja. A szülők pénzéből. Mindegy ha szar is de ingyen van. Nekik.
2014. aug. 12. 19:38
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Először is nem vagyunk egyformák.Nálam is volt egy ilyen helyzet a diáknapokon mikor rádöbbentem,hogy a sok részeg srác és alkoholos mámorban lebegő ,könnyed erkölcsű leányzó közt nem érzem jól magam és közöltem az egyik bnőmmel,hogy bocsi de én mentem haza mert ez nem nekem való szinte leszidott,hogy huszonévesen mégis mi nekem való?otthon ülő macskás hölgy akarok lenni? Ekkor jöttem rá,hogy talán az illető sem igazán hozzám való.

Én tudom magamról,hogy introvertált vagyok és ezt nem mindenki érti meg/tudja elfogadni... sőt sokan nem is tudják,hogy ez mit takar.Talán te is az vagy, talán nem. De ettől még semmiképp sem leszel antiszociális.Ez a fogalom picit mást takar.

Attól meg nem leszel kövület,hogy nem a te stílusod sem a zene sem az a szórakozási forma.Még akkor sem ha a fesztiválozás divat a fiatalok körében.

Próbáld megtalálni azt a környezetet amiben jól érzed magad még ha nem is a legtrendibb elfoglaltságról van szó.

2014. aug. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Amiben jól érzem magam?

Szóval 0-24h üljek a gép előtt a négy fal között?

Telefonom kikapcsolva, papagáj mellettem és marhára nem vagyok senkire se kíváncsi a madáron kívül.

Ez legyen? Olcsó és biztonságos.

2014. aug. 12. 19:45
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban így érzed a legjobban magad akkor miért ne?Csak mert mások az elvárások?De abból ahogy ezt írtad,talán mégsem érzed ezt annyira nagyon jónak.

Egyébént én úgy értettem,hogy találd meg azokat az embereket akikkel jól érzed magad és azt a szórakozási módot.De nem ismerlek, végső soron te tudod,hogy mi tesz boldoggá.

2014. aug. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

"Szóval 0-24h üljek a gép előtt a négy fal között?"

Igen. Szerintem nem lenne szabad kimenned az utcára.

2014. aug. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát igen, nem tudhatod nem vagyok-e én is olyan mint aki az idős nőt a 4-6-os villamos alá lökte ugyebár?



>>>Szerintem nem lenne szabad kimenned az utcára.

2014. aug. 12. 20:42
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
A napi adag Xanaxodat azért bevetted már?
2014. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
valakinek ez a szórakozás... :) ezt el kell fogadnod. ha neked nem, akkor találj mást.. de szerintem csak nem ittál eleget! :D
2014. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

Hát na, neked aki ott van az hulladék szar, szerintük meg te vagy az, akkor mi itt a kérdés?


Engem sem érdekelt soha a társasági élet, meg bulizás, de megértem ha másnak ez jön be. Bár azt én is utálom mikor rám akarják erőltetni mert nekik az a jó.

2014. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!