Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit írjak? Írjak, vagy ne?

Mit írjak? Írjak, vagy ne?

Figyelt kérdés

Körbevesznek emberek, mégis néha egyedül érzem magam. Kevesen értenek meg, fogadnak el engem, és velük is csak ritkán beszélgetek.

Évekkel ezelött forumon, volt valaki aki megértett engem. Sajnos különféle okok miatt akkoriban nem tudtuk felvenni a kapcsolatot.

Most megfordul a fejemben hogy írok neki, egy próbát megér, vesztenivalom nincs alapon. Viszont nem tudom mit is irjak igy elsőre. Én lány vagyok ö férfi.



2014. aug. 14. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is pontosan ugyanígy érzem magam. Pedig van is kivel megosztanom. Mégis nagyon rossz az egész úgy ahogy van! Dumálhatunk, ha gondolod. :(:(:(

26/L

2014. aug. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írjál neki, mert különben egész életedben ezen fogsz rágódni.
2014. aug. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Írjátok meg egy ismeretlennek, hogy milyenek vagytok és mi a próbléma hátha megérti és tud segíteni :) például nekem :D
2014. aug. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az igazságot leginkább... :)

amit ide is leírtál, hogy ő megértett, de akkor nem volt jó, és most szeretnél beszélgetni megint, blablabla..


amúgy miért ez a zárkózottság? egyszerűen ilyen vagy, vagy csak akadályoz valami (pl szociális fóbia)?

2014. aug. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Írtam neki. :) Oka van a zárkozottságomnak.....
2014. aug. 14. 20:14
 6/6 anonim ***** válasza:
mi az ok?
2014. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!