Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gimis golyataborba fogok...

Gimis golyataborba fogok menni, de nagyon tartok attol hogy elrontok mindent es az osztaly nem fogad majd be mert bena vagyok az ugyessegi feladaokban, es teljesen leblokkolok idegen tarsasagban, es nagyon zavarban vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Meg attol is tartok h tulsagosan megszivatnak es nem veszik majd eszre ha nekem mar tulsagosan kinos ez az egesz.ne ertsetek felre, probalom beleelni magam meg ugy gondolknozni h jo lesz es elvezni fogom, de megis , en nem vagyok egy nagy tarsasagi ember es nemtudom mit csinaljak h ne izguljak ennyire, szinte mar felek.de nagyon szeretnem ha jol telne az egesz es nem jaratnam le magam nagyon es tenyleg en is az osztaly reszenek erezzem magam ne pedig olyannak akit nem fogadnak be.

2014. aug. 15. 17:35
 1/7 anonim válasza:
100%
Figyelj valószínűleg a többi leendő osztálytársad is így érzi magát a gólyatábor előtt. Attól meg ne félj, hogy nem fogadnak be. Most még együtt kezditek a gimit, de később úgy is szét fogtok szakadni, hiszen ahány gyerek annyi barátság. Az én végzőseim anno tök jó fejek voltak, nem hoztak senkit kínos szituba. Vegyülj, beszélgess nem muszáj neked kezdeményezni, úgy is mindenki megismer mindenkit. Csak egy pár hétig lesztek idegenek aztán közösséggé váltok. Na hajrá!
2014. aug. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Látom jön a szezon. Kezdődik a bepánikolt kilencedikesek kérdésáradata. Lazulj már.
2014. aug. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
megprobalok :) kosz az oszinteseget
2014. aug. 15. 18:07
 4/7 anonim ***** válasza:
nincs mitől félned. A gimi jó hely. Annál már csak az egyetem jobb :P
2014. aug. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Szerintem is mindenki fél/izgul kicsit, de ez természetes. Viszont a gimis gólyatáborok még nem a szívatásról, gonoszkodásról szólnak, legalábbis az én gimimben mindig az volt a cél, hogy a gólyák jól érezzék magukat és barátokat találjanak, így szeptemberben nem egy vadidegen közösségbe csöppen bele az ember. Valószínáleg a többi gimis gólyatáborban is hasonlóak a célkitűzések.

Érezd jól magad, beszélgess szimpatikus emberekkel és hamar barátokra lelsz majd. A táborban lévő felsőévesektől pedig ne félj, biztosan nem véletlenül ők vannak jelen. Saját tapasztalatom az, hogy negyedik alkalommal, immár utoljára, csoportvezető (felsőéves kisegítő) gimis gólyatáborban és mindig a gólyák érdekeit, jókedvét tartottam szem előtt, ahogy a társaim és a tanárok is.

Ez a tábor érted-értetek van, hát ne parázz tőle. Élvezd ki, ahogyan az egész évet, csak egyszer vagy gimis gólya. Jó barátkozást!

2014. aug. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszonom :)
2014. aug. 16. 10:01
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj,nagy ügyességi feladatok nem lesznek.Nálunk üdítőivás volt,dinnyeevés,nem futás meg kosárlabda.
2014. aug. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!