Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Engem senki se szeret. Mit...

Engem senki se szeret. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindenkihez próbálok alkalmazkodni, de még sem vagyok elég jó senkinek. Ha önmagamat adom, ha megjátszom magam akkor sem vagyok jó. Rossz tulajdonságom hogy csendes, hiszékeny vagyok. A csendességen sajnos nem tudok változtatni. Voltak kapcsolataim amik 1-2 hónaposak voltak. Általában mindig engem hagynak el. 22/l
2014. aug. 15. 17:47
 1/6 Kurtz Bickle ***** válasza:
100%

Szerintem itt az a gond, hogy jellegtelen vagy. Az olyan embereket pedig nehéz tisztelni, tisztelet nélkül pedig nincs szerelem.

Ne alkalmazkodj másokhoz. Amit hibának tartasz, azon változtass, ha tudsz, de ne akarj senkinek sem megfelelni, mert azzal konkrétan magad tiprod sárba. A többiek meg csak ennek megfelelően kezelnek. Szeresd magad, különben senkitől nincs jogod ezt elvárni.

2014. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ne én sem szeretem magamat, pont a kudarcok miatt.
2014. aug. 15. 17:56
 3/6 Kurtz Bickle ***** válasza:
100%
Azt írod, hogy "mindenkihez próbálok alkalmazkodni". Mégis miért? Szerinted van ennek értelme? Ennyi erővel miért nem ők alkalmazkodnak tehozzád? Ne alkalmazkodj, hanem légy önmagad. Ha valaki önmagadért beléd szeret, akkor becsüld meg, és legyetek boldogok, de ha ez nem történik meg, hagyd. Senki sem ér annyit, hogy feladd érte önmagad és állandóan neki próbálj megfelelni. És hidd el, senki sem szereti az ilyen embereket. Illetve szereti, de csak kihasználni. Biztos hallottad már, hogy a nőket mennyire zavarja, ha egy férfi "papucs". Na, amiről nem beszélnek, az az, hogy egy férfit és épp ennyire zavar, ha egy nő ilyen simulékony. Félreértés ne essék, nem kell direkt konfliktust szítani, de állj ki magadért, mert ezt senki más nem teszi meg helyetted.
2014. aug. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De volt már olyan hogy kifejeztem a nem tetszésemet.
2014. aug. 15. 18:08
 5/6 anonim ***** válasza:
igyál sokszor, járj el társaságba, és akkor megjön majd a hangod! :)
2014. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fejezd ki többször a nem tetszésedet, ha valamiben igazad van véd meg! Ne aggódj én is ilyen voltam, meg is lepődtek páran, de aztán megszokták és néha el is gondolkodnak.
2014. aug. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!