Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti megsértődtetek volna? A...

Ti megsértődtetek volna? A párom haragszik rám / ránk.

Figyelt kérdés

Ma van a születésnapja páromnak. Tegnap az édesanyja szervezett neki egy partit. 10-en voltunk, szüleivel együtt. Délelőtt 10-től, este 7-ig együtt voltunk, partiztunk, jól éreztük magunkat. Felköszöntöttük, megajándékoztuk, hasonlók.

Mára szerveztem egy kisebb összejövetelt, mivel én is szerettem volna meglepni. Velem, és vele együtt lettünk volna négyen, tehát még két lány volt, akik jöttek volna. ( Már itt is ment a hiszti, hogy a lakásba miért nem az egész brigádot fogadom. ) Az egyikőjüket a szülei kordában tartják, a másiknál pedig gondok vannak otthon. Ezen okokból lemondták a partit, megbeszéltük, hogy akkor hétvégére átrakjuk a programot. - Tegnap a hirtelen parti miatt, mindenki lemondta az akkori programját, hogy eltudjon jönni. - Jó. Gondoltam én is akkor ma elmegyek , hogy elintézzek mindent, amit szerettem volna. Egésznap nem voltam itthon, nem is voltam elérhető. Telefonon abszolút nem, kölcsönkártyám volt, ma adtam vissza. Párom írt facebook-on, elvileg hívott is, nem tudom.

Most este, egy órája talán eltudott írni. Sírt, és hisztizett, hogy nem hiszi el, hogy a 18.ik születésnapját egyedül kellett töltenie, hogy én sem tudtam felhívni, stbstb. Amikor mondtam neki, hogy szeretem, csak annyit nyögött, hogy jah, amikor mondtam, hogy hétvégén megtartjuk, azt mondta, nem kell, - ebbe belementem, hogy jó, akkor nem, rám mordult, hogy miért vagyok ilyen bunkó, hasonlók.


Ti is megsértődtetek volna a helyében?


2014. aug. 21. 22:52
 1/1 anonim válasza:
Hát nem tudom biztos volt dolgod meg minden...de azért nem tudom lehet hogy legalább a születésnapján vele valami közös programot csak ketten ha már azelőtt volt a nagcsaládos akkor érezzétek jól magatokat ketten...Én megértelek..De nekem is nagyon szarul esne
2014. aug. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!