Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit mondjak neki?

Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik...az a gáz hogy nagyon sok lány ismerőse van akik szépek meg minden...szóval én ki se tűnök közülük...De egyszerűen imádom csak nem tudom hogy írjak rá vagy mit csináljak? Aki volt már ilyen helyzetben vagy aki tud ebben segíteni azt nagyon megköszönném :)

2014. aug. 21. 23:08
 1/3 anonim válasza:
Én is így voltam egy fiúval, egy suliban is járunk, de neki szerintem több lánybarátja van mint fiú, és mindegyikőjük nagyon szép lány.Jóban voltunk és tudtam hogy tetszek neki, de ő biztos hogy semmit sem akart mert két évvel kisebb vagyok nála és az osztálytársai cikizik ha kisebbekkel szóbaáll. Na min1. Tehát én nem mertem megmondani neki, ő meg nem akart semmit. Ez így ment. Aztán 2 héttel ezelőtt elmentem egy másik faluba "nyaralni" mamámékhoz és ott ismertem meg, jelenlegi páromat,akivel teljesen egymásba vagyunk esve, és nagyon szeretjük egymást. Azóta eszembe sem jut az a fiú aki régebb "tetszett". Azthittem hogy szerelmes voltam belé de ahogy megláttam jelenlegi párom,egyből tudtam hogy na ez az igazi szerelem! :) Ha jóban vagytok akkor kezd el éreztetni vele hogy szeretnél valamit :) ha nem vagytok még jóban akkor írj rá pl. ask.fm-en, facebookon,aztán találkozzatok élőben is :) ha akar majd valamit akkor úgyis jelezni fogja :))
2014. aug. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon jó story de én érzem h jól meglennénk csak alug beszélünk...És eleve hogy mit írjak neki először facen?..Mert ha irom h Szia Mizu az olyan...gáz :"D
2014. aug. 21. 23:39
 3/3 anonim válasza:
Az előző válaszoló vagyok :) Én azzal a fiúval ask.fm-en kezdtem beszélni, akkor is valami lájkolós akármi miatt. tudtam hogy imádott egy bizonyos dolgot s arról kérdeztem :D akkor már egyből a tudtomra adta hogy jófej vagyok, pedig alig beszéltünk akkor még. Hát az tényleg gáz lenne mert ez már olyan közhelyes beszéddé vált :D ebben az ismerkedéses ügyekben én sem vagyok jó :D
2014. aug. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!