Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valaki fent van facebookon...

Ha valaki fent van facebookon és megkérdezem tőle miért nem válaszol már, miért még neki áll feljebb?

Figyelt kérdés

Idegesíteni tud, amikor látom hogy valaki online facebookon jóideje már mióta írtam az üzenetet neki, és még azt is látom hogy tevékenykedik az oldalon szóval nem máshova figyel, de arra nem képes, hogy válaszoljon.

De ha aztán megkérdezem tőle miért nem válaszol már, neki áll feljebb hogy jaj ne türelmetlenkedj már ha így folytatod letiltalak meg ilyenek.

Szerintetek nem jogosan várom el, hogy válaszoljon egy üzenetre valaki ha fent van egyszer?

Meg az ilyen kinek képzeli magát akinek nem lehet szólni? Ő a jóisten?


2014. aug. 24. 16:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerinted Te vagy az egyetlen ismerőse? Nem kíváncsi rád, beszélget másokkal... Azért, mert valaki be van lépve, nem kötelező válaszolnia is.
2014. aug. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne sértődj meg, de egyikőtök sem különb a másiknál.

Te sem vagy normális, hogy követelőzöl a válaszért, de az ismerősöd sem intelligens, hogy egyből letiltással fenyeget.

Az az alap probléma, hogy nem rendeltetésszerűen használjátok a facebookot. Alapból nem elvárandó és követelmény, hogy ha valaki neve mellet zöld pötty van, az feltétlenül a monitor előtt dekkol. Én legalább is nem.

Nekem pl. szerencsére olyan ismerőseim vannak, akik tudják, hogy ha előbb nem, utóbb válaszolok és nem sértődnek meg. A chat nem feltétlenül chat, üzenetküldés céljára is megfelel. Engem nagyon frusztrálna, ha valaki követelőzne a válaszért, ha sürgősen akar valamit elvárom ,hogy felhívjon.

2014. aug. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak a legtöbben ha egyből nem válaszolnak, megszoktam már hogy később se fognak. Általában így van
2014. aug. 24. 16:17
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem pont ezért van a chat lekapcsolva, annak írok, akinek akarok, a többiek meg így nem repülnek rám
2014. aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
*szal ha belépek nem tudnak róla
2014. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nek akarlak megbántani, de általában annak nem olvasom el az üzenetét, akivel nem akarok beszélni, ennek ezer oka lehet, pl. éppen fontos dologról beszélek mással, rossz kedvem van, vagy szimplán a hátam közepére kívánom az illetőt.

Ha pedig többen csinálják ezt veled, annak oka van.

2014. aug. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Érdekes, senki nem hallott olyanról, hogy akkor meg kéne írni, hogy ne haragudj, de most nincs kedvem beszélni, más dolgom van, mással beszélek fontos ügyekről stb. stb. Nem hiszem el, hogy ez a facebook társadalom ennyire gyenge a kommunikációba. Nem képes visszaírni... lenyűgöző. Aztán élőben mit csinál? Elfordul és meg sem szólal? De persze mikor őnagyságával csinálják ezt akkor meg veri magát, hogy mit képzel a másik, hogy nem ír stb. tisztelet a kivételnek...
2014. aug. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

Mert egy kis tapadókorong vagy, és a vérbe idegesíted az embereket a nyomulásoddal.


Vedd észre, ha valaki nem kíváncsi rád!

2014. aug. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

Pont az ilyenek miatt léptem ki én is a chatről.

Beléptem, de képtelen voltam azzal foglalkozni amivel akartam (más oldalak nézegetése, másokkal beszélgetés), mert volt aki azonnal ugrott rám, de végig írogatott amíg csak fent voltam. Ha nem azonnal válaszoltam, akkor már türelmetlenkedett. Képtelen voltam másokkal beszélgetni.


"Szerintetek nem jogosan várom el, hogy válaszoljon egy üzenetre valaki ha fent van egyszer? "


Vedd az adást, hogy nem érdekled, nem érdekli az üzeneted.

2014. aug. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
23%
ha nem lennél ennyire unalmas ember lehet néha kapnál választ, nem értem miért te vagy felháborodva.
2014. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!