Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek hogy megváltozzak?

Benhb kérdése:

Mit tegyek hogy megváltozzak?

Figyelt kérdés

Kezdem az elejéről. Az a helyzet, hogy én mindig is visszahúzódó voltam.

Ezzel eddig nem is volt baj, de most már egyre jobban eltávolodom emiatt a barátaimtól. Egyre többet maradok ki a közös programokból, és ha mégis elmegyek, akkor is csak nézem az eseményeket, nem nagyon veszek részt bennük.

Pluszba én szinte semmilyen késztetést nem érzek a beszélgetésre, szinte semmilyen helyzetben, csak ritkán szólalok meg, ha muszáj. Otthon is inkább a webet fedezem fel magamban. Ezt még csak tetézi az a tény, hogy valamiért félek az idegen emberektől, legyen az egy copfos kislány, Magi anyus (mondjuk ha találkoznék vele, tuti rákiabálnék egy: Szellem!-et és elfutnék...) vagy akár Jeff The Killer.

Eddig nem vettem észre magamon ezt, de mikor egy hónapja szakított velem a barátnőm, azzal a kifogással, hogy én nem tudok élni, elgondolkodtam. És szeretnék változtatni. (Ezúton megjegyezném, hogy 18-tól 29 év közötti lányokat keresek komoly kapcsolatra. Nem eszem sokat, jó hallgatóság vagyok, és azt hiszem ha igyekszem akkor még szobatiszta is.)


Visszatérve a témára, az elhatározás megvan, már csak azt szeretném megtudni, hogy hogyan változzak meg a legmegfelelőbb irányba. Tudnátok tippeket adni?

21/F


2014. szept. 8. 01:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Rázódj vissza a közös programokba. Annál jobb indulás nincs, mint ismerősökkel visszatérni a társadalomba :)

Hidd el ők is örülni fognak neki, hogy ismét közöttük vagy. A beszélgetésekhez igyekezz hozzászólni, később már te is dobhatsz fel témát.

2014. szept. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!