Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez túl nagy...

Szerintetek ez túl nagy életmódváltás lenne? Túl sok lenne egyszerre ennyi "holmi?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam életmódot váltok, és veszek egy felső kategóriás luxusjárgányt, veszek menő cuccokat magamnak, órát, és veszek egy Iphone 6+-ot, és így fogok járni órákra.

Mit gondolnának? Mit váltana ki az emberekből ez? Eddig szegénynek gondoltak a legtöbben, mert sosem költöttem divatos dolgokra, meg nem voltam á"vagánykodós" típus.

Szerintetek lépjem ezt meg? Vegyem meg magamnak a holmikat?



2014. szept. 14. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Te most azért akarsz ilyeneket venni, hogy a többiek menőnek gondoljanak? Hát én elárulom én szánalommal nézem azokat, akik már azon izgulnak, hogy hanyadik iphone 6 lesz az övék. Felőlem vehetsz egy limuzint is, én azt is l..szarnám :D Inkább öltözz fel normálisan és legyél normális
2014. szept. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Meglepő lenne gondolom a többiek számára. Ugyanakkor nem hiszem, hogy ettől jobb lesz. Vagyis, gondolj bele, ha eddig nem foglalkoztak veled, és ezek után fognak, akkor nyilván csak érdekből teszik, tehát nem azért, aki vagy. Ugyanakkor ha te ezt megteheted, és vágysz is rá, akkor persze, változtass az életeden úgy, ahogyan szeretnél. Miért ne tennéd?
2014. szept. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
Mitől lesz jobb ha a szüleid pénzén kirakatembert csinálsz magadból?
2014. szept. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!