Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem lehetséges a buszról...

Nem lehetséges a buszról összehaverkodni valakivel úgy, hogy ne jöjjön rá, hogy biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Én is fiú vagyok, ő is fiú, szimpatikus, és nem lefeküdni akarnék vele, csak úgy érzem szívesen beszélgetnék vele, szívesen lennék vele jóba. Egyáltalán nem ismerem de már sokszor láttam. Jól gondolom, hogy nem lehetséges összehaverkodni vele úgy, hogy ne nézzen biszexuálisnak (melegnek, sokan a biszexuális szót nem ismerik)?

Vagy hogyan lehetne?


2014. szept. 15. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom milyen környéken élsz, de ha hozzám odajönne egy srác, hogy haverkodjon nekem eszembe sem jutna, hogy meleg, vagy biszexuális.
2014. szept. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért, általánosságban melyik fiú beszél a szexuális beállítottságáról általánosságban egy haverjának? Szerintem őt totálisan hidegen hagyja a dolog.
2014. szept. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért elég furcsán nézne rám biztos ha idegenként elkezdenék vele beszélgetni csak úgy.
2014. szept. 15. 19:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában így kezdődnek a barátságok.
2014. szept. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Áhh hallod aki hozzám szól az biztos, hogy b**i... Ne légy már hülye. Szerintem egy átlagembernek ez az utolsó ami eszébe jut, hogy a másik meleg...
2014. szept. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!